Bir Zamanlar Çukurova Nihan Kim, Cengaver’in Karısı, Tüm Bilgileri!

Bir Zamanlar Çukurova Nihan Kim, Cengaver’in Karısı, Tüm Bilgileri!

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde öyle karakterler var ki izlenmeye doyulmuyor. Bunlardan birisi de elbette Nihan karakteri. Bir Zamanlar Çukurova oyuncularından Nihan’ı canlandıran oyuncu da bu vesile ile merek adiliyor. Nihan kim, hangi oyuncu canlandırıyor?

Bir Zamanlar Çukurova Nihan kim sorusunu merak edenler için bu yazımısı hazırladık. Özenle hazırlamış olduğumuz bu yazımızda hem nihan karakteriyle ilgili hem de karakteri canlandıran Ebru Aytemur ile ilgili ilginç bilgiler vereceğiz. Haydi şimdi Nihan karakterini canlandıran Ebru Aytemur’u yakından tanıyalım.

Bir Zamanlar Çukurova Nihan’ı Canlandıran Ebru Aytemur kim?

Bir Zamanlar Çukurova Nihan’ı canlandıran oyuncu Ebru Aytemur  1991 yılının 25 nisanında İstanbul’da doğmuştur. Boğa burcunda olan Ebru, 53 kilogram ağırlığında olup 169 cm boyundadır. Kahverengi gözleri olan Aytemur, Başkent İletişim akademisinde oyunculuk ve diksiyon eğitimi almıştır. Craft Atölye’de oyunculuk eğitimi de almıştır. Asıl bölümü ise İktisattır. Uludağ Üniversitesinde iktisat eğitimi almıştır.

Bir mühendis ve bir de mimar olan iki abisi vardır. İktisat bölümünü bitiridikten sonra Ebru Aytemur ilk kariyer basamaklarını insan kaynakları alanı ile atmaya başlamış. Ancak bu alandan pekte memnun kalmamıştır. Daha sonra ailesi onu aslında doktor olmaya yönlendirmişytir. Ancak güzel oyuncu kariyerini oyunculuk üzerine çizmiştir.

İlk dizi sektöründe kariyerine başlamıştır. Ekranlardaki ilk deneyimi Nizama Adanmış Ruhlar dizisinde yapmıştır. Daha sonra ise Beyaz Yalan, Elif dizisi, Sungurlar, Adanalı ve Kanıt Ateş isimli dizilerde oynamıştır. Şimdi ise reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisinde oynamaktadır. Dizide Nihan karakterini canlandırmaktadır. Nihan kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova’nın Nihan’ı Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Nihan, Demir’in en yakında arkadaşı Cengaver‘in karısıdır. Dizinin ilerleyen bölümlerinde dahil olmuştur. Karakterin ortaya çıkması ile Züleyha ile yakın arkadaşlığı başlamıştır. Ancak daha sonra yanlış anlaışmalar sorunucunda hem Nihan arası bozulmuş hem de kocası Cengaver ile Demir’in de arasının bozulmasına neden olmuştur.

Nihan özünde iyi birisisidir. Eşi Cengaver ve oğlu ile Çukurova’da ticaretle uğraşmaktadırlar. Demir ile araları bozulduktan sonra Yılmaz ve Fekeli ile iyi arkadaş olmuşlardır. Özellikle eşi Cengaver müthiş bir insandır. Cengaver de karısı gibi özünde iyi birisidir. Ancak Demir’in tek taraflı suçlamalarına maruz kalmışlar ve öncesinde Yılmaz’a düşman olmuşlardır. Ancak daha sonra Demir’in gerçek yüzünü görmüşlerdir.

Ebru Aytemur’un kullandığı resmi instagram hesabı instagram.com/ebruaytemur ‘dur. Kendisi hesabında hem özel hayatından kareler çekmekte hem de dizinin şuanda çekimlerinin yapıldığı Adana’da ki gezilerinden kareler paylaşmaktadır.

tıkla>>> Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Yeni Gelen ve Çıkan Oyuncular (2019-2020)

Bir Zamanlar Çukurova Ebru Aytemur Resimleri ve Videosu

Etiketler: bir zamanlar çukurova nihan kim bir zamanlar çukurova oyuncuları nihan


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL