Bir Zamanlar Çukurova Reyting Sonuçları Nasıl? İzlendi Mi? Tuttu Mu?

Bir Zamanlar Çukurova Reyting Sonuçları Nasıl? İzlendi Mi? Tuttu Mu?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova dizisi uzun bir tanıtımın ardından 13 Eylül Perşembe akşamı atv ekranlarında izleyicisiyle buluştu.başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Bir Zamanlar Çukurova reyting sonuçları nasıl dizi izlendi mi tuttu mu?

Dönem dizisi olarak yayınlanan ve sıradışı konusuyla dikkat çeken bir zamanlar Çukurova sezonun iddialı yapımlarından biri olmaya aday.  Dizi iki gencin aşkları uğruna göze aldıkları zorlukları etkileyici bir şekilde izleyiciye aktarıyor. Züleyha ve yılmaz çocukluktan bu yana birbirlerine aşık iki gençtir. Yılmaz sevdiği kızı kurtarmak için elini kana bulamıştır.

Her yerde aranan Yılmaz Züleyha’yı da yanına alarak Adana’ya kaçar. Adana’da askerlik arkadaşıyla karşılaşan Yılmaz onunla birlikte kahyası oldu Konak’ta iş bulur. Fakat bundan sonrası onlar için oldukça zor olacaktır. Çünkü Gaffar ve ailesi ne Yılmaz’ı Züleyha’yı Konak’ta barındırmaya hiçte niyetli değildir.

Dönem dizilerinin tutkunu olan izleyicilerin severek izleyeceği başarılı bir proje. Dizinin zorlu bir günde ekrana gelmesi dışında olumsuz bir yönü olmadığını düşünüyoruz.

Bizim Hikaye dizisi ile kıran kırana bir reyting mücadelesi vereceğini düşünüyoruz. Bir Zamanlar Çukurova Reyting sonuçları nasıl? İzlendi mi tuttu soruları uzun süre araştırılacak.

Etiketler: Bir zamanlar Çukurova reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL