Bir Zamanlar Çukurova Sevda Çağlayan Kimdir, Nasıl Bir Karakter?

Bir Zamanlar Çukurova Sevda Çağlayan Kimdir, Nasıl Bir Karakter?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova Dizi Haberleri

Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova tüm hızıyla devam ederken diziye yeni karakterler de girmeye devam ediyor. Dizinin bu hafta yayınlanacak bölümünde yeni bir karakter karşımıza çıkıyor. Sevda Çağlayan karakteri şimdiden diziye ilgiyi arttırmaya yetti. Peki Bir Zamanlar Çukurova  Sevda karakteri kimdir, nasıl bir karakter?

Bir Zamanlar Çukurova Sevda Çağlayan Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha hapistedir ve Demir hariç herkes onu kurtarmak için seferber olmuştur. Hünkar hanım Demir’i ikna etmek için son defa konuşmuş ve mahkeme günü gelip çatmıştır. Demir Mahkemeye son anda girmiş ve nefesler tutulmuştur. Demir söyleyecekleri çok önemlidir.

 

Demir mahkemede Züleyha’yı çok sevdiğini söyledikten sonra onunla olan aşkından bahseder. Demir konuştukça mahkeme salonunda sinirler gerilir. Yılmaz daha fazla dayanamaz ve Demir ile ağız dalaşına girer. Mahkeme başkanı davayı erteler. Demir, Züleyha ile görüşür ve ona çocuklarını görmek istiyorsa Yılmaz ile olan bağını koparmasını ister.

Sevda Çağlayan Gerçekte Kimdir?

Demir çocukları alıp İstanbul’a Sevda Çağlayan’ın yanına gider. Peki Sevda Çağlayan kimdir? Sevda Çağlayan Demir’in babası Adnan’ın eski sevgilisidir. Demir onu Sabahattin’in düğününde annesi olarak tanımlar. Bir anda ipler gerilmiştir. Hünkar Demir’i evlatlıktan reddeder.

Bir Zamanlar Çukurova Nazan Kesal(Sevda Çağlayan) Kimdir?

Sevda Çağlayan karakterini canlandıran oyuncu ise Nazan Kesal’dır. Nazan Kesal kimdir, kısaca tanıyalım. Nazan KEsal, fenomen dizi Çukur’un babası İdris karakteri canlandıran oyuncu Ercan Kesal’ın eşidir. 2005 yılında evlendiği Ercan Kesal’la Poyraz Kesal isminde bir çocukları vardır.

Nazan Kesal 1991 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mesun oldu. 1996 yılında Diyarbakır’da sınavını kazandığı Devlet Tiyatrosunda işe başladı. Bir çok oyunda oynadı ve yönetmenlik yaptı. 2004 yılında Bursa’ya tayini çıktı. Kesal, bir çok dizi, sinema filminde rol aldı ve birçok projede de yönetmen olarak görev yaptı. Yer aldığı bir çok projeden de ödüller aldı.

tıkla>>> Bir Zamanlar Çukurova Doktor Müjgan Öldü mü, Diziden Ayrıldı mı?

Nazan Kesal en son Fazilet Hanım ve Kızları, Halka ve Çocuk isimli dizilerde rol aldı. Şimdi ise Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Sevda Çağlayan karakterini canlandırmaktadır. Sizce Sevda karakteri ile Nazan Kesal diziye renk katar mı, reytingleri arttırır mı?

Bir Zamanlar Çukurova Sevda Çağlayan sahnesi, izle


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL