Bir Zamanlar Çukurova Sevil Kimdir? Nasıl Bir Karakter, Gerçek Adı Ne?

Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova hız kesmeden yoluna devam ederken diziye yeni isimler de katılmaya devam ediyor. Dizinin 28 Mart’ta ki bölümünde Sevil karakteri izleyicinin karşısına çıkacak. Sevil kimdir, ne tür bir karakter, diziye nasıl etki edecek, hangi oyuncu canlandırıyor gibi soruların cevapları yazımızda bulabilirsiniz.

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş ve Kerem Alışık gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova ilginç senaryosu ile reytingleri sallamaya devam ediyor. Hal böyle olunca ilgi duyulan diziye de senaryo gereği yeni isimler de dahil oluyor. Bunlardan birisi de Sevil karakteri.

Sevil karakteri sosyetik bir sima olarak diziye giriş yapacak. Doktor Müjgan’ın annesidir. Sosyetik olan Sevil, kızı Müjgan’ın çalıştığı hastaneyi ve ortamı beğenmez. İstanbul sosyetesi den olan Sevil Adana’ya küçük görür. Kızını beklerken kulüpte Hünkar hanımla karşılaşır. Hünkar hanımla arasındaki diyaloglar diziye hem heyecan hem de renk katacaktır.

Dizide yeni olayları başlatan bir karakter olarak senaryoya dahil oldu. Sevil karakterini canlandıran oyuncu Mihriban Er’dir. Mihriban Er, daha önce Aşkın Bedeli, Seviyor Sevmiyor, Çanakkale Yüzyıllık Mühür, Alın Yazım, Keşanlı Ali Destanı gibi dizilerde ve Bir Nefes Yeter, Umudun Kıyısında, Kanlı Postal gibi sinema filmlerinde oynamıştır.

Er, 1966 İstanbul doğumludur. Oyuncu Ayberk Aladar’ın annesi olan Er, birçok yapım da yer almıştır. 1987 yılında Saat Sabahın Dokuzu isimli dizi ile ekranlara giriş yapmıştır. En çok ses getiren yapımları ise Alın Yazım dizisi ile Köksüz filmi olmuştur.