Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Özeti? Son Bölümde Neler Oldu?

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Özeti? Son Bölümde Neler Oldu?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova dizisi, geçtiğimiz günlerde son bölümüyle izleyicilerle buluştu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünü izleyemeyenler ve dizi fanları Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özeti? Son bölümde neler oldu? Sorusunu sormaya başladı. Dizinin son bölümü olan 72.bölüm yayınlandıktan sonra dizinin fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 73. Bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özeti nedir? Son bölümde neler oldu?

Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm Özeti

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde bilindiği üzere Hünkar öldü. Tüm Çukurova halkı Hünkar’ın mezarının başında ağladı ve haklarını Hünkar’a helal etti. Hünkar’ın cenazesinin yanına gitmek için camiye giren Sevda’ya Züleyha engel olur. Tüm Çukurova halkı ve konaktakiler Sevda’ya kızgın gözlerle bakarken aniden jandarma çıkagelir. Hünkar’ın tabutu göz yaşları içerisinde toprağa defnedilir. Herkes Hünkar’ın ölümüne şaşkın ve bir o kadar da üzgündür. Demir karakteri bu ölüme en çok üzülenlerden biridir. Çünkü dünyada ki en büyük destekçisi ne yazık ki hayatını kaybetmiştir. Demir de haliyle gücünü yitirmiştir. Son günlerde kötü günler yaşatması dolayısıyla da Züleyha adeta annesini ikinci kez kaybetmiştir. Yılmaz bile ondan beklenmeyecek şekilde çok üzülmüştür.

Bir Zamanlar Çukurova Konusu ve Oyuncuları

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 73. Bölümüyle bu hafta izleyiciyle buluşacak. Dizinin bu kadar uzun süre devam etmesinin nedeni reytinglerinin yeterince iyi olması. Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni başlayacak kişiler haliyle Bir Zamanlar Çukurova konusu ve oyuncuları hakkında uzun uzun araştırma yapıyorlar. İşte Bir Zamanlar Çukurova konusu: dizi birbirine deliler gibi aşık olan Züleyha ve Yılmaz’ın hikayesiyle başlıyor. Züleyha, biricik aşkı Yılmaz’ın yaşaması için kendini birdenbire bir evliliğin içerisinde buluyor. Ancak bu evlilikte savaşması gereken tek şey unutamadığı aşk yarası değil, bir de kocasının annesi ve hükümet gibi bir kadın olan Hünkar var. Hünkar oğlunun itibarı ve mutluluğu için kimsenin gözünün yaşına bakmadan her şeyi feda edebilecek bir kadın. 1970’li yıllarda geçen bu hikaye aşkın, ihtirasın, ihanetin ve gücün savaşını gözler önüne getiriyor.

Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları ise şu şekilde: Hünkar karakterini Vahide Perçin, Yılmaz karakterini Uğur Güneş, Demir karakterini Murat Ünalmış, Züleyha karakterini Hilal Altınbilek, Sabahattin karakterini Turgay Aydın, Ali Rahmet karakterini Kerem Alışık, Haminne karakterini Serpil Tamur, Gaffur karakterini Bülent Polat, Saniye karakterini Selin Yeninci, Müjgan karakterini Melike İpek Yalova, Şermin karakterini Sibel Taşçıoğlu, Gülten karakterini Selin Genç, Fadik karakterini Polen Emre ve son olarak Çetin karakterini Aras Şenol canlandırmaktadır.

 

Etiketler: bir zamanlar çukurova bir zamanlar çukurova son bölüm bir zamanlar çukurova son bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL