Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Öldü mü, Diziden Ayrıldı mı? Sezon Finali!

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Öldü mü, Diziden Ayrıldı mı? Sezon Finali!

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova muhteşem bir sezon finali ile 30 mayıs Perşembe günü 35. Bölümü ile ekranlara geldi. Sezon finali fragmanında Demir ile Züleyha’nın şiddetli tartışması ekranlara yansıdı. Demir elindeki silahı Züleyna’nın kalbine doğrultmuş vaziyette “ölmek mi istiyorsun”diye haykırdı. O anda duyulan silah sesi sonrası izleyiciler Züleyha öldü mü, Hilal Altınbilek diziden ayrıldı mı diye merak ettiler.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde sezon finalinde hangi oyuncu diziden ayrıldı? Züleyha (Hilal Altınbilek) öldü mü, diziden ayrıldı mı? Züleyha hamile olduğunda ve sonrasında tüm gerçekleri Demir biliyordu. Yani çocuğun kendisinden olmadığını, Adnan’ın Yılmaz’ın çocuğu olduğunu biliyordu. Züleyha ikinci defa hamile kaldı.

Demir bu haberle şoka girdi. Çocuğun kendisinden olmadığından emin olan Demir, Züleyha’nın Yılmaz ile seviştiğini düşündü. Züleyha ile Demir arasında çıkan kavga şiddetini arttırdı. Züleyha o zaman beni öldür dedi. Demir’in elindeki silahı göğsüne dayayan Züleyha “o zaman beni öldür” diye bağırmaya başladı. Demir ise “ölmek mi istiyorsun” diye yanıt verdi.

Tartışmanın alevlendiği sırada bir el silah sesi duyuldu. Silah sesi çiftlikteki herkes tarafından duyulmuştu. Züleyha vuruldu mu, yoksa Demir mi vuruldu? Demir silahı boşluğa mı ateşledi? Tüm bu cevapsız sorular izleyicileri de heyecanlandırdı ve meraklandırdı.

Züleyha öldü mü? Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki Züleyha ölmedi. Vurulma sahnesi sezon finalini heyecanlı bir şekilde bitirip izleyicinin meraklı bir şekilde yeni sezonu beklemesi için hazırlanmıştır.. En fazla Züleyha vurulur ve hastaneye kaldırılır. Hastane de öldü sürü verilerek sezon finali yapılır.

Araştırmalarımıza göre Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek’in diziden ayrılacağına dair herhangi bir bilgi yoktur. Başrol oyuncusu olduğu için Züleyha karakteri diziye devam edecektir. Sadece vurulup birkaç bölüm hastane bölümleri çekilebilir.

Bir Zamanlar Çukurova 35. bölüm Sezon Finali, Züleyha Ölecek mi?

Etiketler: atv bir zamanlar çukurova hilal altınbilek diziden ayrıldı mı züleyha öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL