Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova Dizi Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova’da bu hafta heyecan dorukta. Her bölümü ayrı ayrı izleyiciyi ekran başına kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova bu hafta Züleyha’nın öldürülme mevzusu ile çalkalandı. Demir olanları öğrendi ve Züleyha’yı bir ormanlık alana götürüp başına silah dayadı Peki Züleyha öldü mü, Bir Zamanlar Çukurova Züleyha diziden ayrıldı mı, ayrıntılar haberin devamında.

Bir Zamanlar Çukurova 5 mart perşembe günü 58. bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Züleyha ve Yılmaz’ın buluşmasının kamera kaydını Demir ve Hünkar izlerler. Bir anda şok geçiren Demir silahı eline alır ve Züleyha’yı da aldığı gibi ormana gider. Tabi bu durumdan haberdar olan Yılmaz’d silahına davranır ve Demir’i bulmak için yola çıkar.

Hünkar ise ilk kez bu kadar pişman olmuştur. Yaptıkları ilk defa karşısına bu kadar sert bir şekilde çıkan Hünkar ne yapacağını şaşırmış bir şekilde Fekeliyi arar. Fekeli ise bir yandna Züleyha’yı kurtarmaya çalışırken diğer yandan da Demir ve Yılmaz’ın karşı karşıya gelmesini engellemeye çalışmaktadır. İşler ilk defa bu kadar karmaşık bir hal almıştır. Müjgan yaptıklarından sonra Yılmaz ile arasının düzelmeyeceğini anlamıştır.

Müjgan ve Behice arasındaki ipler de iyice gerilmiştir. Bir yandan Züleyha ve Demir, diğer yandan Yılmaz, ateşle barut gibidirler. Hünkar ve Fekeli Demir ve Züleyha’yı aramaktadırlar. Ancak bir türlü izlerine rastlayamazlar. Ancak bir el silah sesi ile acı gerçek ortaya çıkmıştır.

Züleyha öldü mü,ölecek mi, Hilal Altınbilek diziden ayrıldı mı? Evet tüm bu sorular bölüm sonunda izleyicilerin en çok merak ettiği soru olmuştur. Özellikle sosyal medya da konu ile ilgili bir çok mesaj ve soru yağmuru gelmektedir.

tıkla>>> Bir Zamanlar Çukurova Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi Şarkısı ve Sözleri

Bir Zamanlar Çukurova dizisibde Züleyha karakteri ölmedi. Demir onu ölümüne sevdiğini zaten söylemişti. Bunun için çok sevdiği Züleyha’yı öldürmeyecektir. Havaya bir el ateş etmiş yada yere ateş etmiştir ve Züleyha ise baygın bir şekilde yerde yatmaktadır. Züleyha’yı Yılmaz bulup kurtaracaktır. Demir eve gelmiş ve herşeyi Hünkar ve Sebahattin’e anlatmıştır. Züleyha’yı öldürmediğini ve sadece ormanda bırakıp geldiğini söylemiştir.

Etiketler: Bir Zamanlar Çukurova Züleyha diziden çıkacak mı Bir Zamanlar Çukurova Züleyha diziden çıktı mı Bir Zamanlar Çukurova Züleyha öldü mü Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL