Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Öldü mü? Müjgan Diziden Ayrılıyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Öldü mü? Müjgan Diziden Ayrılıyor mu?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova Dizi Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova  9 nisan yeni bölümde neler yaşanacak? Züleyha vuruldu mu? Yılmaz Adnan’ın kendi çocuğu olduğunu öğreniyor mu? Mülgan diziden ayrılıyor mu? Atv ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan izleyicinin büyük bir beğeniyle izlediği Bir Zamanlar Çukurova birçok dizinin Corona Virüsünden etkilenip yeni bölüm yayınlamadığı bir dönemde, Corona engeline takılmadan hazırda varolan çekilmiş bölümleriyle ekrana gelerek evde kalan izleyicinin büyük bir çoğunluğunu da ekrana kitlemeyi başarıyor.

Başrollerinde Kerem Alışık, Vahide Perçin, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş, Melike İpek Yalova ve Murat Ünalmış gibi usta oyuncular bulunan dizi yeni bölümleriyle her perşembe ekranlara geliyor.

9 Nisan Bir Zamanlar Çukurova’da neler olacak? Züleyha vuruluyor mu? Yılmaz Adnan’ın kendi çocuğu olduğunu ögrenecek mi? İzleyici tüm bu soruların cevabını merak ediyor.

Peki son bölümde neler yaşanmıştı hatırlayalım.Yeni bir hayat kurmak için ailesiyle birlikte İstanbul’a gitmek icin yola çıkan Yılmaz, baba dediği Ali Rahmet Fekeli’nin silahlı saldırıya uğradığını Çetin’den öğrenmiş ve Çukurova’ya geri dönmüştü. Savcı Jülide rüşvet aldığı iftirasından Sebahattin sayesinde kurtulmuş, Şermin herşeyi itiraf etmisti. Bu arada hapishanede zehirlenen Züleyha hastaneye kaldırılmış, herkes Züleyha’yı Demir’in zehirlettiğini düşünürken asıl tehlike ise Züleyha icin Demir değil, doktor Müjgan’ın halası Behice olmuştu.

Behice doktor kıyafeti giyip icinde ilaç dolu bir iğneyle, Züleyha’yı zehirlemek için gece vakti hasta odasına girmisti.
9 Nisan Bir Zamanlar Çukurova’da neler oluyor? İzleyici Behice Züleyha’yı zehirleyecek mi? diye,beklerken..Müjgan Züleyha’ya silah doğrultuyor.Halasının yarım bıraktığı işi Müjganmı Tamamlıyor? Züleyha Vurulacak mı? Züleyha  olecek mi diziden ayriliyor mu?

Müjgan yoksa diziden ayrılıyor olabilir mi? Yılmaz kendine yazılan icinde Adnan’ın kendi çocuğu olduğu yazılı olan mektubu okuyunca neler olacak?Adnan’ın kendi çocuğu olduğunu artık öğreniyor mu? Bir Zamanlar Çukurova soluksuz izleyeceğimiz yeni bölümüyle izleyiciyle buluşuyor.

Etiketler: Bir zamanlar cukurova 7 nisan neler olacak Bir zamanlar cukurova mujgan diziden cikiyor mu Bir Zamanlar Çukurova Züleyha diziden çıktı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL