Bir Zamanlar Çukurova Züleyha’nın (Hilal Altınbilek) Sevgilisi Kim?

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha’nın (Hilal Altınbilek) Sevgilisi Kim?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova Dizi Haberleri Magazin

Dizi aşkı gerçek oldu. Bir Zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek dizide ki partneri Yılmaz ile yani Uğur Güneşle gerçekte de aşk yaşıyor. Atv kanalında iki sezondur perşembe akşamları yayınlanan ve başlarına gelen kötü olaylar yüzünden birbirlerinden ayrılmak zorunda kalan  iki sevgilisi. Her şeye ragmen yolları hep birbine çıkan, birbirini delicesine seven iki aşığın yaşadığı acı ve sevda uğruna verdikleri mücadelenin anlatıldığı dizi insanları ekran başına çekmeyi başarıyor.

Dizi bukadar takip edilip, bir çok izleyici kitlesine hitap edince, insanlar dizide oynayan sevdikleri oyuncuların gerçek hayatını da merak ediyor. Bir Zamanlar Çukurova Züleyha’nın (Hilal Altınbilek) Sevgilisi Kim?

Dizinin başrol oyuncularından, dizide çok acı çeken, sevdiği adamdan ayrılmak zorunda kalan güzelliğiyle dikkat çeken 27 yaşındaki Hilal Altınbilek’in (Züleyha) de gercek hayatta kimle birlikte olduğu, hayatında birinin olup olmadığı çok merak ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova Züleyha’nın (Hilal Altınbilek) Sevgilisi Kim?

İdo tatlısesle geçmişte aşk yaşayan Hilal Altınbilek’in adı bu zamana kadar dizi aşkı diye birden fazla isimle anıldı. İlk olarak kendinden yaşça büyük olan, dizide Fekeli karakterini canlandıran usta oyuncu Kerem Alışık ile aşk dedikodularına adı karıştı. Kerem Alışık, sadece set arkadaşı olduklarını ve Altınbilek’in dizide oynayan diğer oyuncu arkadaşlarından kendisine yakınlık olarak bir farkı olmadığını belirterek aşk idealarını reddetmisti.

Hilal Altınbilek’in adı daha sonra dizide Yılmaz karakterini canlandıran Uğur Güneş ile anılmaya başladı. İki tarafta aşk idealarını hep reddetti. Fakat usta bir magazincinin setten birinci kaynaklardan öğrenip teyit ettikten sonra bir radyo kanalından duyurduğu habere göre, Hilal Altınbilek(Züleyha) ve Uğur Güneş (Yılmaz) gerçek hayatta da aşk yaşıyor. İkilinin aşklarını bir sır gibi saklamasının sebebi ise Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yapımcılarının dizi oyuncuların aşk hayatıyla gündeme gelmesini istememesiymiş.

Ben biliyordum , tahmin etmistim dediğinizi duyar gibi oluyorum. Peki siz bu ikili arasında yaşanan aşk hakkında ne düşünüyorsunuz? Yakışıyorlar mı sizce?

Etiketler: Bir zamanlar cukurova hilal altinbilek evli mi Bir zamanlar cukurova hilal altinbilek ugur güneş Bir zamanlar cukurova zuleyha yilmaz aski gercek mi Bir zamanlar cukurova zuleyhanin sevgilisi kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL