Bir Zamanlar Çukurova’nın Yılmaz’ından Final Tüyoları-Azından Kaçırdı!

Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova 2018’in en çok izlenen dizileri arasına ismini yazdırmayı başardı. Dizide Züleyha ve Yılmaz’ın imkansız aşkı ekranlara gelirken dizinin hiç beklenmedik bir seyirde ilerlemesi ise seyirciyi şaşırttı ve üzdü. Seyircilerde “Böyle mi olmalıydı” sesleri yükselirken dizinin Yılmaz’ı final senaryosunu azından kaçırdı.

Dizinin geçtiğimiz hafta ekranlara gelen bölümünde Yılmaz ve Züleyha yüzleşmişti. Züleyha, Hünkar ve Demir’in yönlendirmesi ile Yılmaz’a yalan söylemiş ve Demir ile bilerek evlendiğini söylemişti. Tabi Yılmaz, Züleyna’nın bebeği ile tehdit edildiğini bilmeyerek Züleyha’ya inandı ve bu büyük aşk bu şekilde son buldu. Tabi seyirciler öyle sandı.

Dizide Yılmaz karakterini canlandıran Uğur Güneş, katıldığı bir programda dizi ile ilgili önemli bilgiler paylaştı.  Güneş programda “Yavaş yavaş, titizlikle devam edecek. Tıpkı bir yapbozun parçaları gibi zaman içerisinde oturacak. Bu uzun süreçte izleyicinin biraz sabretmesi gerekiyor. Fakat sonunda güzel olacak her şey. Bu kadarını söyleyelim” dedi.

Züleyha ve Yılmaz aşkı ilerleyen bölümlerde sırların yavaş yavaş ortaya çıkması ile yeniden alevlenecek. Alevlenecek diyoruz çünkü bu öyle bir aşkki ne Yılmaz da ne de Züleyha’da bitmeyecek bir aşk. Sadece ateşi azalacak, belki dinlenmeye çekilecek ama bir gün yeniden gün yüzüne çıkacak. Yılmaz bebeğin kendisinin olduğunu öğrenecek.

Bebeği öğrenen Yılmaz, Züleyha’nın bebeği için yalan söylediğini anlayacak. Bir Zamanlar Çukurova mutlu bir sonla final yapacak. Sizler diziyi nasıl buluyorsunuz? Dizide nasıl bir final sahnesi hayal edersiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Yılmaz’ından Final Tüyoları-Azından Kaçırdı! (2 Yorum)