Bırakma Beni Pelin Kimdir? Gerçek Adı?

Bırakma Beni Pelin Kimdir? Gerçek Adı?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Beni Bırakma günlük olarak izleyici ile buluşacak. Focus Film’in üstlendiği dizide Esengül Aypek, Emrah Akduman, Çağla Çukurova, Aysu Tunca, Şebnem Gürsoy, Keiko Belir Yarar gibi isimler yer alırken dizinin karakterleri de belli olamaya başladı. Dizide Pelin karakteri merak konusu oldu. Beni Bırakma Pelin karakterini canlandıran oyuncu hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bırakma Beni Pelin (Aysu Tunca) Kimdir? Gerçek Adı?

Beni Bırakma dizisinde Pelin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Aysu Tunca’dır. Yeditepe Üniversitesi’nde öğrenci olan oyuncunun Üniversitenin Oyunculuk veya Tiyatro bölümünde okuduğunu düşünüyoruz. Araştırmalarımızda kendisi hakkında pek bir bilgi bulamadığımız oyuncunun ilk dizisi Beni Bırakma olacak.

Beni Bırakma dizisinde rol alacak olan Aysu Tunca 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Denizi, doğayı ve temiz havayı seven oyuncunun instagram fotoğraflarından çılgın bir karaktere sahip olduğu ve arkadaşlıklarının sağlam olduğu görülüyor. Aysu Tunca’ya Beni Bırakma adlı dizide başarılar diliyoruz.

Beni Bırakma dizisi Tarık’ın annesinin gerçek babasını gizlemesi ve sonrasında annesinin arkadaşının bu olayı öğrenmesi ve kullanması üzerine gelişen olayları anlatıyor. Pembe dizi kıvamında olacak dizide aşklar,, entrikalar, aile ilişkileri işlenecek. Dizide rol alan oyuncuların büyü bir kısmı da yeni yüzler olacak. Sizler Beni Bırakma dizisinde rol alacak yeni oyuncular hakkında ne düşünüyorsunuz? En çok beğendiğiniz oyuncu hangisi? Dizi ile ilgili ne söyleyebilirsiniz.

[pembetext]Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: beni bırakma pelin gerçek adı beni bırakma pelin kim beni bırakma pelin rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL