Biz Korkmayız Ondan Bundan Oyuncu Kadrosu Karakterleri Ve Konusu

Biz Korkmayız Ondan Bundan Oyuncu Kadrosu Karakterleri Ve Konusu

Yazar: Emre Yeni Diziler

Dizi sektörünün en zirvede yaşandığı 2018-2019 sezonunda ismiyle dikkat çeken polisiye bir dizi ekrana geliyor. Süreç Film imzası taşıyan dizi için hazırlıklar son sürat başladı. Biz Korkmayız Ondan Bundan dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Konusu ve detayları haberimizin devamında. 

Son olarak Atv ekranlarında yayınlanan ve baştan sona duygu dolu hikayesiyle dikkat çeken Anne dizisi Süreç Film tarafından hazırlandı. Onun öncesinde yaz aylarında hazırlanan Meleklerin Aşkı isimli komedi dizisi de yine Süreç Film tarafından ekrana geldi. Biz Korkmayız Ondan Bundan isimli polisiye dizisi de isminden de anlaşıldığı gibi komedi ağırlıklı olacak. Biz Korkmayız Ondan Bundan oyuncuları kimler?

Tayfun Güneyer’in senaryosunu kaleme aldığı ve Ersoy Güler’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizi çok yakında ekranlara gelecek. Dizinin kanalı henüz netleşmedi fakat Kanal D ekranlarında yayınlanması için görüşmeler sürdürülüyor.

Dizinin oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı en kısa zamanda konuyla ilgili güncel bilgileri sizlerle paylaşacağız. Biz Korkmayız Ondan Bundan isimli dizinin tutup tutmayacağı ise büyük merak konusu. 2019 yılının başarılı yapımlarından biri olmayı hedefleyen dizisi Biz Korkmayız Ondan Bundan oyuncuları, konusu ve karakterinin tüm ayrıntılarını güncel olarak sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Etiketler: biz korkmayız ondan bundan oyuncuları kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL