İkimizin Yerine 396. Bölüm 8 Ekim Rasika Yaklaşıyor Shiv’e. Saurab Hapishaneden Eve Dönüyor

İkimizin Yerine 396. Bölüm 8 Ekim Rasika Yaklaşıyor Shiv’e. Saurab Hapishaneden Eve Dönüyor

Yazar: Emre Dizi Haberleri

İkimizin Yerine, Seriler dizisinde Sanchi, kayınvalidesinin yanında yaşamaya karar verdi. Vivek ailesine gitmek için tereddüt etmesine rağmen, Sançi onu yapmaya ikna etti. Ancak, ilk günden itibaren Vivek’in annesi Sançi’yi yemek konusunda eleştirdi ve Vivek bu durumdan rahatsız oldu ve isterse Sançi’ye taşınabileceklerini belirtti. İkimizin Yerine 8 Ekim 2. Bölüm Özeti devam ediyor.

İkimizin Yerine 396. Bölüm 2 Bölüm Özet

Vivek, ofisinde bir çalışana ihtiyacı olduğunu ve Sançi ile çalışmak istediğini söyledi. İş teklifini, ailesiyle biraz daha zaman geçirerek onları tanımak istediğini söyleyerek reddetti. Alok ve Iravati, Sanchi’yi görmek için Kabras’ın evine geldi. Bay ve Bayan Kabra onları görmek için şok olsa da, daha sonra onları yere oturtur ve güzel davranırlar.

Koridordan aşağı indiğinde ailesini görür ve onlara sarılır. Vivek’in babası Rosi Kabra, çalışacağını ve Iravati’ye kızıyla mutlu olup olmadığını sorduğunu söylüyor. Çok mutlu olduğunu söylüyor. Bir grup adam, Jagdish’i milletvekili olarak tebrik ediyor. Bir adam gelir ve Shamir’i tanıyorsanız Jaish’i sorar. Jagdish, onu tanımadığını söylediğinde, onunla buluşmaları için ısrar ediyor. Basant, onunla buluşmamız gerektiğini söyledi.

Siva ve Rasika bir toplantıdan geri dönüyorlar. Rasika Şiv’e çeşitli bahanelerle dokunurken, Şiv utanıyor. Rasika ona kahve alacağını söyledi ve Şiv de işle özel hayatı karıştırmamalarını istiyor. Alok ve Iravati eve döndüklerinde, Dadu Sanchi’yi sorar. Subhadra yakında Sanch’a gelir ve Alok sinirlenir ve mutlu olduğunu ve Suman’ın (Sanch ‘in kayınvalidesi) onları çay yaptığını belirtir. Alok öfkeyle odasına gider ve Iravati peşinden gider. Subhadra yaptığım şeyden pişmanlık duyuyor.

Kapı zili çalar ve Sanchi kapıyı açar ve Saurab’ı görür. Aniden tecavüz sahnesini hatırlar ve şok olur. Saurab, öncekinden daha iyi göründüğünü söylüyor. Kapıdaki sesi duyan Vivek kapıya gelir ve “Kim var?” Diyerek kapıya gelir. Ellerini tutar. Vivek hapisten kaçtığını görmek için sinirlenirken, Suman gelir ve oğluna sarılır. Suman, SAurab’ın cümlesine hizmet ettiğini belirtti. Rakı kardeşi Saurab’ı görünce geri döner.

Vivek, Saurab ile aynı evde kalamayacağını söyledi. Annesi ona Saurab’ın sağlık sorunları nedeniyle birkaç gün kalacağını söyler ve Vivek’e duygusal şantajla birlikte kalmasını söyler. Vivek sinirlenir ve odasına gider. Saurab annesinden çay isterken, annesi Sançi’den ona çay vermesini ister. Saurab çayını odasında isterken, Sançi delirir.

Jagdish ve Basant, Shamir’le buluşmaya gidiyor. Bu arada, bir adam Shamir’e çiçek teklif ediyor. Jagd bıçağı adamın elinde görür ve iter. Adam yere düştüğünde, güvenlik görevlileri bıçağı alır ve adamı tutar. Shamir ona gelir ve onu öldürmeye çalışan adamdan özür diler. Adam ondan özür diliyor. Jagdiş ve Basant davranışlarından çok etkilendiler. Shamir, hayatın böyle olduğunu, sorunla yüzleşmenin gerekli olduğunu ve Jagdish’e bir bilezik verdiğini söylüyor. Jagdiş ve Basant, Shamir’i Jetsar’a davet ediyor. Bu arada, kötü ağ Sançi’ye nasıl kötü şeyler yapabileceğimizi görmek için işte buluşuyor.

Ertesi gün Nandu, Jagdish ile tüm bunlarla nasıl başa çıkabileceğinizi konuşuyor. Jagdish ekip çalışması hakkında konuştuğunda, Shamir girer ve herkesin farklı özelliklere sahip olduğunu söyler. Amol, çok aç olduğunu söyledi. Aman yemeğin daha az baharatlı olduğunu söylerken Anandi ona bir şey verir. Subhadra, Amol’ün ne dediğini duyar ve bundan sonra daha fazla baharat ekleyeceğimi söyler. Amol ondan korkuyor ve yemeğin lezzetli olduğunu söylüyor. Bu Anandi’de endişe yaratır. Bize Yerine 396. Bölüm 2 Bölüm Özet Bitti.

Etiketler: Bizi Değiştiriyoruz Dönüyor Ekim Eve Hapishaneden İki Rasika Saurab Shiv Yaklaşıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL