Bizim Hikaye 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak ? 2018-2019  Yayın Tarihi

Bizim Hikaye 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak ? 2018-2019 Yayın Tarihi

Yazar: Emre bizim hikaye Dizi Haberleri

Yeni sezonda Bizim hikaye ne zaman yayın hayatına başlayacak ? Gençlerin ailecek izlediği dizi 2. Sezon da bol reytingle  devam edecek. Başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz’in paylaştığı gençlik dizisi 2. Sezonda da ekranlarda olacak. Peki Bizim Hikaye 2. sezon ne zaman başlayacak?

Sevilen ve gençlik dizisinin olmasının yani sıra kardeşlerin birbirine olan destekleri sayesinde yaşamlarını devam ettirmeye çalışan dizi büyük küçük izleyici tarafından çok beğenildi.

Yedi bela Aysel’in  eve gelmesiyle dengeler iyi yönde değişir. Bu değişme en çok Filiz ve Rahmet için güzel bir gelişme olmuştur. Aysel babaannenin gelmesiyle birlikte Filiz’in hayatına kolaylık sağlanmış, Barış ile paylaştıkları hayata dair daha çok zaman ayırma fırsatları olmuştur.

İyi yönde gelişmeler olsa dahi Şükran’ın düşünceleri Elibollarin sakin hayatından çok farklıydı. Şükran zengin olma düşüncesini aklına koymuş ve bu düşüncesini tek başına yapamayacağına karar verdikten sonra  bu düşüncesini Fikri ile paylaşır. Şükran ile Fikri’nin yakınlığı Şeyma’nın hiç hoşuna gitmez ve Fikriyi Şükran’a kaptırmaya hiç de niyeti yoktu.

Aysel babaannenin yardımıyla Şeyma ‘nın bunun üstesinden geleceğine inanıyoruz. Sezon sonuna yaklaşmışken Ömer’in neyin peşinde olduğunu öğrenebilecekler mi? Barış ve Tufan Ömer’in gerçek yüzünü Filiz’e gösterebilecekler mi? Filiz bu durum karşısında ne yapacak? Bu durumu nasıl atlatacak? Gibi pek çok sorunun yanıtı büyük ihtimal ikinci sezonda yanıt bulacak.

Shammeles isimli yabancı dizinin yasal uyarlaması olan projenin 2. sezon onayı alması zaten beklenen bir karardı. Çünkü dizi izleyici kitlesinin artırarak her geçen gün reytinglerini yükseltiyordu. Şimdi diziyle ilgili en çok merak edilen konu Bizim Hikaye dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak? Bizim Hikaye 2018-2019 yayın tarihi açıklandı mı?

Bizim Hikaye dizisi 13 eylül perşembe akşamı kaldığı yerden tüm heyecanıyla devam edecek. 

Etiketler: bizim hikaye 2. sezon ne zaman başlayacak bizim hikaye yeni sezon yayın tarihi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL