Bizim Hikaye Çiçek Öldü mü, Sahra Şaş Diziden Ayrıldı mı?

Bizim Hikaye Çiçek Öldü mü, Sahra Şaş Diziden Ayrıldı mı?

Yazar: Emre bizim hikaye

Bizim Hikaye 65. Bölümün sonunda şok bir gelişme yaşandı. Dizide Çiçek’e araba çarptı. Sahne sonrasında izleyiciler Çiçek öldü mü, ölecek mi diye aramaya ve sormaya başladılar. Bizim Hikaye Çiçek karakterini canlandıran oyuncu Sahra Şaş dizide öldü mü, ayrıldı mı?

Öncelikle Bizim Hikaye son bölümde neler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım. Elibollar zengin olmuştur. Ancak bu zenginlik onlara refah değil sorunlar getirir. İsmo para yüzünden kaçırılırken Fiko, Kiraz ve Fikri ise zenginliğin tadını çıkarmak ister. Bu tehlikeli üçlü Filiz ve Barış’ın hayatını çorba yapmaya yetecektir.

Filiz ise herkesi zengin olmanın getirdiği şok ortamından uzaklaştırmak ve yine birlik içinde beraber olmak için çabalar. Tabi bunu başarmak hiçte kolay değildir. Filiz bu anlamda diken üstündedir ve her an kötü bir haber gelecek diye korkmaktadır. Ancak Filiz’in kötü haberi hiç beklemediği bir yerden gelir.

Cemil ve Çiçek hararetli bir şekilde tartışırken Çiçek’e bir araba çarpar. Çiçek çarpmanın etkisi ile savrulur ve yere düşer. Cemil gördüğü manzara karşısında şok yaşar. Çiçek ölecek mi, diziden ayrılacak mı?

Çiçek karakteri öldü mü, ölecek mi? Bildiğiniz gibi Çiçek karakteri diziye renk katan karakterlerden birisi. Cemil ile girdiği diyaloglar isleyenleri ekran başında eğlendirmekte. Bu anlamda Çiçek karakterinin öleceğini düşünmüyoruz. Sadece gerilim olsun diye böyle bir senaryo yazımına gidilmiş. Ki bu hemen hemen her dizide olur. Bazı karakterler için ölecek izlenimi verilip dizinin izlenme oranları arttırılmaya çalışılır.

tıkla>>> Bizim Hikaye Tülay Neden Yok, Diziden Ayrıldı mı? Neden Ayrıldı?

Bizim Hikaye’de ki bu sahnede de böyle bir düşünce hakim. Çiçek karakteri ölmeyecek. Sadece birkaç bölüm hastane sahneleri çekildikten sonra tekrar ayağa kalkacaktır.

Etiketler: Bizim Hikaye Çiçek Öldü mü Bizim hikaye çiçek ölecek mi Bizim hikaye Sahra Şaş Diziden Ayrıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL