Bizim Hikaye Derin Kimdir? Gerçek Adı,Yaşı?

Bizim Hikaye Derin Kimdir? Gerçek Adı,Yaşı?

Yazar: Emre bizim hikaye

Bizim Hikaye 13 Eylül Perşembe günü 2018-2019 yeni  sezonuna  beklenen tarihten daha  önce mükemmel bir giriş yaparak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Yeni sezona 38.bölüm ile başlayan Bizim Hikaye  katılan yeni  karakterler  ile daha da renklenmiştir. Bu karakterler den biri olan Derin Kimdir? Gerçek adı ve yaşı nedir?  Sorularına yazımızda cevap verdik.

Bizim hikaye dizisine yeni sezonda dahil olan Derin, Rahmet’in hademelik yaptığı okulda okuyan iki kız kardeşten birisidir.Rahmetle en çok uğraşan, şımarık ve duyarsız kardeşi Deniz’in aksine Derin duyarlı,fedakar ve mütevazi kişiliğe sahiptir.Rahmet üniversite okuyorum diye ablasını kandırarak gittiği ancak hademelik yaptığı üniversite macerasında karşısına çıkan Derin ile aralarında neler yaşanacak ? bir aşk  mı doğacak? bunları ilerleyen bölümlerde göreceğiz.Neler olacak ilerleyen bölümlerde yazılarımızda yer vereceğiz.

Peki Derin karakteri gerçekte kimdir?

Derin karakterine hayat veren Hazal Adıyaman,22 Kasım 1994 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir.Oyunculuğa Uğur Akademik Lisesini bitirdikten sonra oyunculuk eğitimleri alarak başlamıştır.İlk olarak da 2013 yılında beğenilen dizilerden Aşkın Bedeli dizisinde oynayarak güzelliği ve yeteneği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.Bu dizideki etkili oyunculuk performası sonrası çeşitli rol teklifleri almaya başlayan Hazal Adıyaman sonraları Bir Yusuf Masalı(2014),Kiraz Mevsimi(2014) ve Hanım Köylü(2016) dizilerinde rol almıştır.Kalbimdeki Deniz dizisindeki oyunculuğu ile kendisine hayran bıraktırmış,kısa zaman içerisinde ciddi deneyim kazandığını göstermiştir. Şimdilerde Fox TV ekranında Bizim Hikaye dizisinde yeni sezonla birlikte Derin karakterine can veren Hazal Adıyaman kariyerinde yükselmeye, başarılı işlere imza atmaya devam etmektedir.

İlerleyen bölümlerde daha sık göreceğimiz Derin ile Rahmet arasındaki yakınlaşma aşka dönüşecek mi? Peki Rahmet kendini bu aşka kaptırmalı mı yoksa Derin’den uzak mı durmalı ? Derin ile Ahmet’i birbirlerine yakıştırıyor musunuz? Bu sorular ve Derin karakteri hakkındaki görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: bizim hikaye derin kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL