Bizim Hikaye Filiz Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Ayrılacak Mı?

Bizim Hikaye Filiz Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Ayrılacak Mı?

Yazar: Emre bizim hikaye

Bizim Hikaye dizisi perşembe akşamları heyecan dolu yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Dizinin 13 aralık 52. bölümünde neler yaşanacak? Bizim Hikaye Filiz’in hastalığı ne? Fili ölecek mi? Diziden ayrılacak mı?

Bizim Hikaye dizisi 52. bölümde Elibol ailesinin küçüklerinden Fikret ağlayarak eve gelir ve katil olduğunu söyler. Bunun üzerine duyduklarına inanamayan Filiz ve diğerleri ne olduğunu anlamaya çalışır. Ve okula gidip neler olduğunu öğrenmek ister fakat bu sırada burnu kanamaya başlayan Filiz kendini kaybeder ve öylece yere yığılır.

Bizim Hikaye dizisi Filiz ölecek mi? Hazal Kaya’nın hayat verdiği Filiz karakteri diziden ayrılacak mı? Diziyle ve konuyla ilgili ayrıntıları sizlerle paylaşacağız.

Filiz karakterine hayat veren Hazal Kaya’nın diziden ayrılması söz konusu değil. Dizide heyecanı artırmak izleyicinin dikkatini diri tutmak adına yapılan hamleler. Perşembe akşamları artık kanallarda birbirinden güçlü yapımlar yer alıyor bu da rekabeti kızıştırıyor. Bizim Hikaye dizisi Bir Zamanlar Çukurova ve Avlu dizisinden sonra başarısını ne yazık ki devam ettiremedi. Bu yüzden diziye olan ilgiyi artırmak için başrol oyuncuları üzerinden gidiyor.

Etiketler: bizim hikaye filizin hastalığı ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL