Bizim Hikaye Hikmet Diziden Neden Ayrıldı? Ne Zaman Dönecek?

Bizim Hikaye Hikmet Diziden Neden Ayrıldı? Ne Zaman Dönecek?

Yazar: Emre bizim hikaye

Nejat Uygur’un hayat verdiği Hikmet karakterinin bir kaç bölümdür dizide yer almaması izleyenleri meraklandırdı. Bizim Hikaye Hikmet diziden neden ayrıldı, ne zaman dönecek soruları sıklıkla sorulmaya başladı. Dizide 5 kardeşten 3. sü ve en olaylı çocuğu olan Hikmet diziye ne zaman dönecek? Bizim Hikaye Nejat Uygur diziden neden ayrıldı? İşte detaylar…

Dizinin son bölümlerinden kendisinden yaşça büyük Yıldız’a olan aşkı yüzünden başına gelmeyen kalmadığı Hikmet, senaryo gereği bir süre yatılı okula gönderildi. Önce Yıldız’ın evinde kaldığını öğrenen eski kocası Asım kaldıkları evi yakmaya kalktı. Ardından babasının öz olmadığını, deli gibi sevdiği Yıldız’ın eski kocasından hamile olduğunu öğrenen Hikmet intihara kalkıştı. Babası sayesinde intihar girişiminden vazgeçti. Fakat bu sefer Yıldız’ın eski kocası Asım, öldürmek için Hikmet’in peşine düştü.

Filiz Hikmet’i hayatını güvence altına almanın tek yolu olarak onu başka şehirde yatılı bir okula göndermeyi seçti. Ve Hikmet senaryo gereği yatılı okulda okumak üzere başka bir şehre gönderildi. Bizim Hikaye Hikmet diziden neden ayrıldı neden yok ne zaman dönecek soruları da doğal olarak dizinin takipçileri tarafından sorgulandı.

Bizim Hikaye dizisi Hikmet diziye yeniz sezonda dönecek. Mutlaka yeni bir heyecan ve adrenalin katacak. Dizide her bir karakterin ayrı bir önemi olduğu için Hikmet’in diziden ayrılması izleyenleri hayal kırıklığına uğrattı. Fakat yeni sezonda bomba gibi bir Hikmet göreceğiz.

Hikmet karakterinin diziden ayrılması hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce diziye tekrar dönmeli mi?

 

 

Etiketler: bizim hikaye hikmet diziden neden ayrıldı bizim hikaye nejat uygur diziden neden ayrıldı


Yorumlar

  • Hghgj

    İrenç

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL