Bizim Hikaye Hikmet (Nejat Uygur) Kimdir?

Bizim Hikaye Hikmet (Nejat Uygur) Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir?

Fox tv ekranlarında yakın zaman önce yayınlanmış olan Bizim Hikaye isimli dizide en çok dikkat çeken karakterlerden biri de Hikmet karakteriydi. Dizi fanları, sıklıkla Bizim Hikaye Hikmet (Nejat Uygur) kimdir sorusunu soruyor. Nejat Uygur, özellikle dizide asi ve komik karakteri ve psikolojik rahatsızlıkları ile oldukça dikkat çekmekte olan bir karakter. Hikmet, dizi de İstanbul’un en fakir semtlerinden birinde yaşam savaşı veren 5 kardeşten sadece biri. Bizim Hikaye Hikmet karakteri ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri de Nejat Uygur’un parmakları konusu. Peki Bizim Hikaye Nejat Uygur kimdir? Bizim Hikaye Hikmet (Nejat Uygur) kimdir?

Nejat Uygur, İstanbul ilinde 1 ocak 1995 tarihinde doğdu. Babası ve büyük babası ekranların oldukça tanınmış olan isimlerinden. Büyükbabası, ünlü komedyen ve tiyatrocu Nejat Uygur. Oyuncu, dedesi ile aynı ismi taşımakta. Babası ünlü oyuncu Behzat Uygur ve amcası da ünlü oyuncu Süheyl Uygur. Nejat Uygur, dedesi ile aynı isme sahip olmasından dolayı isminin sonuna Jr. (Junior) ekini genellikle sosyal medya hesaplarında kullanmaktadır. Nejat Uygur, ailesi gibi bir oyuncudur. Genellikle sinema ve televizyon sektöründe gördüğümüz ünlü isim Nejat Uygur’un asıl alanı ise tiyatrodur.

Nejat Uygur Jr. İlk olarak bir dönem oldukça popüler olan Vine uygulaması ile gündeme gelen ünlü isimlerden biri. Ünlü isim, arkadaşı Sina ile birlikte çekerek paylaştığı 7 saniyelik kısa komedi videoları ile tanınmaya başlandı. Nejat Uygur, liseyi TED İstanbul Koleji’nde bitirdi. Üniversite okumayı tercih etmeyen Nejat Uygur, direkt olarak tutkunu olduğu tiyatro eğitimi görmeye başladı ve mesleğe adım attı. Nejat Uygur’un en tanındığı rol Bizim Hikaye dizisinde oynadığı Hikmet karakteridir. Ünü oyuncu, en son Kırmızı Oda dizisinde ufak bir rol canlandırdı.

Nejat Uygur neden 4 parmaklı

Ünlü oyuncu Nejat Uygur, genellikle Nejat Uygur parmağı konusu ile de gündeme sık sık geliyor. Nejat Uygur neden 4 parmaklı sorusunun cevabı kısa süre önce sorulmaya başladı. Bizim Hikaye dizisinin yayınlanan bir bölümünde Hikmet karakteri, ellerini havaya kaldırdı 4 parmağı olduğu dizi fanlarının gözünden kaçmadı. Duruma göre Nejat Uygur torunu Jr. Nejat Uygur’un serçe parmakları yok gibi görünüyor. Peki Nejat Uygur neden 4 parmaklı? Nejat Uygur’un kaç parmağı var?

Behzat Uygur’un oğlu Nejat Uygur, doğarken 4 parmaklı doğmuş ünlü oyuncuya sorulduğunda serçe parmaklarının olmaması konusunda hiçbir eksiklik hissetmediğini söylüyor. Ünlü oyuncunun doğuştan iki elinin de serçe parmakları bulunmuyor. Ünlü oyuncu Nejat Uygur, aynı zamanda profesyonel bir şekilde gitar çalabiliyor.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL