Bizim Hikaye Hikmet Ölecek mi? Öldü Mü? Diziden Ayrılıyor mu?

Bizim Hikaye Hikmet Ölecek mi? Öldü Mü? Diziden Ayrılıyor mu?

Yazar: Emre bizim hikaye

Bizim Hikaye dizisi 49.  bölümüyle izleyenlere yine heyecanlı dolu dakikalar yaşatacak. Dizinin sevilen karakterlerinden Hikmet ölümle burun buruna geliyor. Peki Bizim Hikaye Hikmet ölecek mi? Öldü mü? Dizden ayrılacak mı?

Filiz ve Barış aralarındaki tüm sorunu çözmüş ve eski günlerine dönmüştür. Rahmet ise Derin’in bir anda değişmesiyle büyük bir üzüntü yaşamış ve Derin’den yaşattıklarının intikamını alacaktır. Filiz’in okul yönetimiyle konuşup soruyu çözenin Rahmet olduğunu açıklaması Rahmet’in hayatında önemli bir dönüm noktası olacaktır. Rahmet okulu Derin’e dar etmeye yemin etmiştir.

Diğer taraftan bir süredir Filizler de kalan Çiçek eski eşi tarafından kaçırılmaya çalışırken yardımına Hikmet yetişir. Hikmet Çiçek’i kurtarmak için çabalarken uzun bir uğraşın sonucunda ne yazık ki bıçak darbesi alıyor.  Hikmet aldığı bu darbe sonucunda yere yığılırken herkesin merak ettiği sonu Hikmet ölecek mi? Diziden ayrılacak mı?

Bizim Hikaye dizisinde 5 kardeşten 3. sü olan Hikmet dizinin 1. sezonunda da uzun süre yer almamıştı. Hikmet karakterine hayat veren Nejat Uygur’un diziden ayrılması sürpriz olmaz. Fakat kesin ayrılacak demek de doğru bir haber olmaz.

Nejat Uygur’un hayat verdiği Hikmet umarız diziden ayrılmaz. Usta tiyatrocu Nejat Uygur’un Behsat Uygur’da olan oğlu Nejat Uygur babası ve dedesinin yolundan giderek oyuncu olmaya karar vermiştir. Bizim Hikaye dizisinde gösterdiği performansla da oldukça beğenilen Hikmet dizinin yeni bölümünde ölümle burun buruna gelecek.

Bizim Hikaye Nejat Uygur Kim? Nejat Uygur 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Rahmetli komedi ustası Nejat Uygur’un torunu olan Nejat Uygur aile geleneğini sürdürerek, komedi oyunculuğuna ilgi duymaya başlamıştır.  İlk olarak çektiği Vine videoları ile tanınarak sosyal medyada fenomen haline gelmiş ve kendini yeteneklerini tanıtmıştır.  Nejat Uygur TED İstanbul Kolejinden mezun olduktan  sonra üniversite eğitimi almak istememiş ve oyuncu olarak yoluna devam etmek istediğini belirtmiştir.

Fox ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisi bir ablanın kardeşlerine bakmak verdiği fedakarlığı anlatıyor. Her birinin farklı hikayesi olan kardeşler kimi zaman ağlatıyor kimi zaman güldürüyor. Hikmet genelde olmaması gereken yanlış kişilere aşık olan deli dolu ve asi bir karakter.

Etiketler: bizim hikaye Hikmet öldü mü bizim hikaye Hikmet ölecek mi bizim hikaye Nejat Uygur diziden ayrıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL