Bizim Hikaye Merve Kimdir? Barış’ın Kardeşi Merve Oynadığı Diziler?

Bizim Hikaye Merve Kimdir? Barış’ın Kardeşi Merve Oynadığı Diziler?

Yazar: Emre bizim hikaye

Bizim Hikaye 54.  Bölümü ile yeni isimlerle ekran macerasına devam ediyor. 3 haftalık aradan sonra Bizim Hikaye yeni gelişmeler ve yeni karakterle evlerimize konuk olmaya hazırlanıyor. Merve karakteri de bunlardan birisi. Merve kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı… İşte detaylar…

Merve karakteri Barış’ın kardeşi olarak diziye giriş yapıyor. Merve’nin dizideki rolü babasını bulmaya çalışan genç bir kız. Abisi Barış’ın da desteği ile babasını bulmaya çalışan Merve dizide yeni olayların başlamasına neden olacak. Peki Merve kimdir?

Merve karakterini canlandıran oyuncu daha önce Bir Litre Gözyaşı dizisinde Hande karakterini de canlandıran Nurberfin Çiroğlu’dur. Üniversite yıllarında oyunculuğa merak saran Nurberfin o yıllarda bir çok reklam filminde rol almıştır. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan genç oyuncu güzelliği ile dikkat çekmektedir.  Next Way ajansına kayıtlı olan oyuncu hem model hem de oyuncu olarak kariyerine devam etmektedir.

Nurberfin Çiroğlu, makine mühendisi olan Efe Helvacı ile aşk yaşamaktadır. İlk olarak Adını Sen Koy isimli günlük dizide İpek karakteri ile karşımıza çıkmıştır. Oyuncuya başarılar dileriz.

Etiketler: barış'ın kardeşi merve kim bizim hikaye merve kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL