Bizim Hikaye Rahmet Diziden Ayrılacak Mı? 2. Sezon Dizide Olacak Mı?

Bizim Hikaye Rahmet Diziden Ayrılacak Mı? 2. Sezon Dizide Olacak Mı?

Yazar: Emre bizim hikaye

Fox ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Bizim Hikaye’de kayıplar yaşanmaya devam ediyor. Dizinin son bölümünde çocukların annesi Şükran ölerek diziden ayrılmıştı. Öncesinde ise ailenin ortanca çocuğu Hikmet yatılı okula giderek diziden ayrılmıştı. Ve son olarak dizide üniversite çağına gelen Rahmet’in diziden ayrılması söz konusu. Peki Bizim Hikaye Rahmet diziden ayrılacak mı? Yeni dizisi ne?

Bizim Hikaye dizisinde Filiz’den sonra en büyük erkek kardeşleri olan Rahmet ailenin en aklı başında ismi. Zeki ve çalışkan bir çocuk. Ve tüm bunların yanında Filiz’in çocuklara bakmak için verdiği mücadelede en büyük destekçisi. Fakat bu kadar akıllı ve çalışkan olan Rahmet’in üniversite okuması kaçınılmaz. Dizinin son bölümlerinde bu konu gündeme geliyor. Ve Rahmet üniversite okumak istediğini söylüyor. Bu konuşmaların üzerine Bizim Hikaye Rahmet diziden ayrılacak mı? Yeni bir dizide  mi rol alacak soruları merak edildi.

Rahmet karakteri dizinin başrol oyuncuları arasında yer alıyor. Hikmet’in diziden ayrılması zaten izleyenlerin hala tepkisini alıyor. Eğer Rahmet de diziden ayrılırsa dizi izleyici kaybı yaşayacaktır. Rahmet büyük ihtimal İstanbul’da bir üniversite kazanacak. Ve evden ayrılmayacak. Böylece Rahmet dizisinin 2. sezonda ekranlarda olmaya devam edecek.

Etiketler: bizim hikaye rahmet diziden ayrılacak mı bizim hikaye rahmet diziden neden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL