Bizim Hikaye Savaş’ın Karısı Kim? Gerçek Adı Ne?

Bizim Hikaye Savaş’ın Karısı Kim? Gerçek Adı Ne?

Yazar: Emre bizim hikaye

Bizim Hikaye dizisi sezon finalinde beklenmeyen bir gelişme yaşanıyor. Filiz’in tutuklanarak hapse gönderildiği o anda yanlarında gelen avukat Savaş’ın karısı olduğunu söylüyor. Peki Savaş’ın karısı kim?

Dizide Savaş’ın karısı rolünü canlandıran oyuncu Olcay Yusufoğlu. Olcay Yusufoğlu daha önce Fatih Harbiye dizisinde Duygu karakterine hayat vermişti.

Geçtiğimiz bölümlerde Barış isminin ölen kardeşi olduğunu kendi isminin Savaş olduğunu açıklamıştı. Fakat üzerinden uzun bir zaman geçmişti. Şimdi hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkan ve Savaş’ın karısı olduğunu söyleyen bu kadın kim?

Dizinin sezon finalinde Elibol ailesinin evine arama yapan polis eve daha önce Ömer’in yerleştirdiği uyuşturucuyu buluyor. Ve Filiz evde uyuşturucu bulundurmak ve ticaretini yapmak için suçundan yargılanıyor. Mahkeme sonucunda hakim Filiz’in evde uyuşturucu bulundurmak ve ticaretini yapmak suçundan 17 yıl hapsini istiyor. Tam ceza evine gönderilmek üzere araca binen Filiz çocukları Barış’a emanet ederken kadın bir avukat yanlarında beliriyor.

Bu sırada çocuklar avukatı görünce seviniyor ve Filiz’i kurtarıp kurtaramayacaklarını soruyor. Bunun üzerine avukat kadın Barış’a yönelerek ben Savaş’ın karısıyım diyor. Başta Filiz olmak üzere herkes büyük bir şaşkınlık yaşıyor.

Barış’ın babasının bir planı olabilir. Filiz’le Barışı ayırmak için yasa dışı yollarla Barış’ı zor duruma sokacak bir hamle yapmış olabilir. Çünkü dizinin orijinalinde aynı durum yaşanıyor.

Savaş’ın karısı avukat kim? Bizim Hikaye Savaş’ın karısı kim?

Dizinin orijinal versiyonu Shammeles’te  Barış başkasıyla evleniyor fakat Bizim Hikaye dizisi tam olarak orijinal versiyonuyla paralel gitmiyordu. Bu durum kafaları karıştırmadı değil.

bizim hikaye sezon fin

Etiketler: bizim hikaye savaşın karısı avukat kim bizim hikaye sezon finalinde yeni gelen oyuncu kim


Yorum yaz