Bizim Hikaye Şükran Öldü Mü? Diziden Neden Ayrıldı?

Bizim Hikaye Şükran Öldü Mü? Diziden Neden Ayrıldı?

Yazar: Emre bizim hikaye Dizi Haberleri

Bizim Hikaye dizisinde keyifsiz bir bölüm izledik. Önce çocuklar babaannelerinin ilaçlarını içerek zehirlenme tehlikesi yaşadı. Ardından Fikri’nin eski eşi Şükran öldü. Şükran’ın ölümüyle Fikri büyük bir üzüntü yaşadı. Peki Şükran öldü mü? Diziden neden ayrıldı?

Evet Şükran karakteri ölerek diziye veda etti. Dizide ara sıra görünün ve buna rağmen büyük bir önem taşıyan Şükran karakteri Filiz ve kardeşlerinin annesidir. Sürekli onları bırakıp giden ve kafasına estikçe tekrar geri dönen Şükran karakteri son bölümlerde başını derde sokmuş ve zor durumdaydı. Bunun etkisiyle evine gelmiş ve Fikri’nin yanına sığınmıştı. Hatta Şeyma’nın evinde Fikri ve Şeyma ile birlikte kalmaya başlamıştı. Fakat bir sabah uyandıklarında Şükran’ın sese tepki vermeden öylece yatmasından şüphelendiler.

Ve Şükran’ın öldüğünü anladılar. Çocuklara yeterince annelik yapmamış olsa da Şükran’ı bütün çocukları çok seviyor. Şükran’ın ölümü Fikri ve çocukları derinden sarsacak.Bizim Hikaye dizisinde trajikomik olayların yanı sıra bu tarz üzücü olaylar da yaşanıyor.

Bizim Hikaye Şükran diziden neden ayrıldı konusuna gelince. Oyuncu diziden tamamen senaryo gereği ayrılıyor. Kendi isteği yada kişisel sebeplerden ötürü değil. Bizim Hikaye Şükran karakteriyle tanıdığımız oyuncuya kariyer hayatında başarılar dileriz.

Etiketler: BİZİM HİKAYE ŞÜKRAN DİZİDEN NEDEN AYRILDI


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL