Bizim Hikaye’den Final Kararı Geldi! Neden Final Yapıyor?

Bizim Hikaye’den Final Kararı Geldi! Neden Final Yapıyor?

Yazar: Emre bizim hikaye

Fox Tv’nin 2017 yapımı Bizim Hikaye dizisinden final kararı geldi. Bir zamanlar Perşembe günlerinin reyting rekortmeni olan dizi neden final yapıyor?

Kadrosunda Hazal Kaya (Filiz Elibol), Burak Deniz (Barış), Reha Özcan (Fikri Elibol), Nesrin Cavadzade (Tülay), Yağızcan Konyalı (Rahmet), Nejat Uygur, Pınar Töre gibi isimleri barındıran Bizim Hikaye 2 sezondur yayınlanmaktaydı. 72 bölüm yayınlanacak olan dizi 31 mayıs Perşembe gnü 72. Bölümü ile final yapacak.

Med Yapım imzalı, Serdar Gözelekli yönetiminde ve Hatice Meryem ile Banu Kiremitçi’nin senaryo yazarlığında ekranlara gelen Bizim Hikaye kısa sürede hem müzikleri hem de hikayesi ile ilgi odağı olmuştu. Dram ve aile türünde Fox tv de yayınlanan dizi final kararı aldı. Final kararı neden geldi?

Kanal ve yapım şirketinin görüşmeleri sonucu böyle bir karar alındığı gelen bilgiler arasında. Dizinin reklam gelirleri izlenme oranlarıyla paralel olacak şekilde azalmış. Kanal dizinin ücretini artık çıkaramaz hale gelmiş ve yapım şirketi ile yapılan görüşmeler sonrasında 31 mayıs Perşembe günü final yapma kararı almıştır. Peki dizi başka bir platformda ekranlara gelecek mi?

Dizinin farklı bir online platformda yayınlanıp yayınlanmayacağı ile ilgili henüz bir karar alınmış değil. Belki FoxPlay üzerinden eski bölümler yayınlanabilir ama yeni bölümler olur mu bilinmez.

Etiketler: bizim hikaye bitiyor mu bizim hikaye final bizim hikaye neden final


Yorum yaz