İkimizin Yerine 399. Bölüm 1. Kısım Özeti 11 Ekim Şhiv’in Medyaya Yansıyan Taciz Olayı!

İkimizin Yerine 399. Bölüm 1. Kısım Özeti 11 Ekim Şhiv’in Medyaya Yansıyan Taciz Olayı!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Serinin Bizde yerine, Shiv başkanı Rasika ile başını belaya soktu. Rasika Shiv’i taciz etti ve tokat yemişti, ancak Rasika tokatta acı çekecekti. Jagdish, Dadisa’yı da geliştiren Shamer ile birlikte bir ilaç şirketi kurmayı planlıyor. Ancak Ganga, zar zor tanıdığı Shamer’le iş yapmasını istemiyor. Jagdiş ile olan bu rahatsızlıktan bahsediyor, ancak Jagdiş’e müdahale etmemesini istiyor. İkimizin Yerine 399 Bölüm 1 Bölüm Özet Başlangıç.

Bizim Yerimizde 11 Ekim 1. Bölüm Özet

Ganga durumu paylaştığında, Dadisa Jagdiş’le yüzleşir ve siz dışarıda bir vekil olabilirsiniz, ancak bir koca evde diyor ve Ganga’nın fikirlerine değer vermesini istiyor. Jagdiş hatalarını anladı ve Ganga ile görüşeceğini söyledi.

Rasika, kocasını kurban tiyatrosu yapıyor. Kocası, sonra polise gidelim ve Şiv’in sınırına izin verdi. Rasika polisi duymaktan korkuyor ve numara yaptığını bulmakta tereddüt ediyor. Bu yüzden kocasına Şiv’in çok güçlü olduğunu ve polise giderlerse suçlanacaklarını söyler. Bu işte çalışmak zorunda olduklarını, aksi halde zor durumda olacaklarını belirtiyor. Kendimi korumak için daha fazla dikkat edeceğimi söyleyerek kocasını aldatmayı başarıyor. Kocası öfkeyle evi terk ediyor.

Jagdiş, hatasını telafi etmek için odalarına gider. Manu, bir aslan çizdiğini fark eder ve sarı boyamasını ister. Küçük bebekleri Abhiye sütü içerir. Ganga geldiğinde, Jagdish’e çay getireceğini söylüyor. Jagdish ona doğru yürürken, Ganga geçen gün ondan özür dileyerek yanıldığını düşünüyor. Jagdiş, özür dilemeye gerek olmadığını ancak tersine yanlış davrandığını belirtti. Sekreterini arar ve bütün randevularını iptal etmesini ister. Günü çocuklarla ve karısıyla geçireceğini söyledi. Ganga ona çok mutlu sarılıyor.

Anandi, Shiv’e güvendiğini ve Rasika’nın olay için özür dileyeceğine güvendiğini söyledi. Shiv kendisini suçluyor ve çok fazla taviz verdiğini ve Rasika’yı şımarttığını belirtiyor. Anandi, bunun senin suçun olmadığını söylüyor. Bu arada, Rasika’nın kocasının sesi duyulur. Muhtemelen onu aksandan çıkarmak istiyor. Şiv adama gider ve doğruyu söylemeye çalışır.

Rasika birkaç gündür beni taciz etmeye çalışıyor, ancak son zamanlarda sınırları geçti ve tokatlamam gerektiğini söyledi. Daha sonra, Rasika’nın elbiselerini yırttığını söyledi. Adam susup bağırıyor, karıma iftira yapmaktan utanmadığını söylüyor. Adam Shiv’in yakasını toplar ve Rasika’dan özür dilemezseniz, sizi polise ve basına vereceğimi söyler. Bu sırada Alok gelir ve Şiv’i savunur. Adam seni yakında görmek için uzaklaştı.

Ertesi gün, Shiv ofisine geldiğinde, Rasika’nın yokluğunu terk etti ve mektubu iletmesine izin vermek için bir adam aradı. Adam mektubu teslim ederken, diğer çalışanlar Shiv Rasika ile bir aşk mektubu göndererek dalga geçiyor ve görmek istiyor. Bu arada Şiv, bir aşk mektubu olmadığını söyleyerek herkesi utandırıyor. Rasika’nın bırakma mektubu olduğunu söyledi. Yıllarca dürüst bir insan olarak çalıştı, ama şimdi itibarının hiç işe yaramadığını görüyorum. Personel ondan özür diler.

Şiv’in atadığı adam mektubu Rasika’ya ve kocasına gönderir. Kocası Şiv’in bir özür mektubu olduğunu düşünüyor, ancak okuduğunda Rasika’nın kovulduğunu ve sinirlendiğini öğreniyor. Mektubu iade edecek ve kabul etmeyeceklerini söyleyecek. Rasika Şiv, onunla baş edemeyeceğimizi söylediğinde, başka bir şehre gitmeyi teklif ediyor. Kocası haklıyken, suçlu gibi davranıyoruz ve ona zayıf insanların haklarının nasıl kullanıldığını göstereceğimi söyleyerek evden ayrılıyoruz. Rasika, kocasının desteğini almaktan mutluluk duyuyor ve Şiv’in reddinin intikamını alacağını söylüyor.

Jagdish, aileye bir gün izin aldığını ve onları Mela’ya götürdüğünü söyler. Nandu bundan çok mutlu, ancak hastaneden yapılan telefon görüşmesi her şeyi değiştirdi. Ailesi Jagdish’in sahibi ve gitmesini istiyor. Jagdish ve Ganga hastaneye geldi. Bu arada, bir kişi yan yana Jagdish’i arıyor. Ganga neden aradığını soruyor. Kadın, 10 yaşındaki kızının evlenmeye zorlandığını ve yardım için Jagdish’e geldiğini söyledi. Ganga polisi çağırıyor, ancak polis tüm polislerin olay yerinde olduğunu söylüyor.

Rasika’nın kocası ilk önce Şiv’in ofisine gider ve istifa mektubunu kabul etmediklerini ve karısını günlerce taciz etmeye çalıştıklarını söyler. Personelden onu dışarı atmasını ister. Rasika’nın kocası medyayı atıldıktan sonra eve getiriyor. Rasika bunun gerekli olmadığını söylese de, kocası onu mahkemede savaşma hakkımızı alacağımıza ikna ediyor. Rasika medyaya Şiv’in kendisini taciz ettiğini ve medya tarafından desteklendiğini söyledi. Bizim Yerimizde 11 Ekim 1. Bölüm Özet Bitti.

Etiketler: Bizim Bölüm Ekim Medyaya Özeti Şiv39in Taciz Yansıdığı Yerimiz


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL