Boğaziçi Rapsodi Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Boğaziçi Rapsodi Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çarpıcı hikayesi ile ekranlara gelmeye hazırlanan “Boğaziçi Rapsodi” dizisi Kanal d ekranlarında macerasına başlamak için gün sayıyor. Eliz yapımın üstelendiği dizide hikayeyi Altuğ Küçük oluşturuyor. Senaryosu Deniz Dargı ve Cenk Bogatur üstleniyor. Ve Usta isim Güzide Balcı dizinin yönetmenliğini üstlendi.

Boğaziçi Rapsodi Dizisi Konusu

Yetim kalan genç kızın İstanbul’da ki akrabalarının yanına taşınarak zorlu hayatına ilk adımı atmış olur. Hayatın gerçek yüzü ve acı tarafı ile karşılaşan genç, bunların yanı sıra ilk aşkı ile de orada tanışır. Dizinin oyuncu kadrosunda başrol olarak Mine Tugay ile anlaşmışlardır. Diğer başroller ise şuan için kesinleşmemiştir.

Boğaziçi Rapsodi Dizisi Oyuncu Kadrosu

Mine Tugay Kimdir ?

28 temmuz 1978 yılında Konya da dünyaya gelmiştir. Yani Levent Lisesinde eğitimini tamamlamıştır. 1997 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Oyunculuk Eğitimi almıştır. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü okumuştur. Oyuncu; Gülbeyaz, Adı Aşk Olsun, Gönül Yarası, Aşk Her Yaşta, Aliye, Gülpare, Benden Baba Olmaz, Aynadaki Düşman, Behzat Ç, Öyle Bir Geçer Zamanki, Kalp Hırsızı ve Medcezir gibi sayısız projelerde yer almıştır.

Ege Aydan Kimdir?

28 ekim 1958 yılında Ankara da doğmuştur. İlk ve orta okul eğitimini Ankara da okumuştur. Daha sonra Üniversite eğitimi için İstanbul’a gitmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü Okumuştur. Oyuncu Behzat Ç ve Asmalı Konak dizilerinde yer almıştır.

Serhat Tulumluer Kimdir?

29 Haziran 1972 yılında Eskişehir de dünyay gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde Eğitim almıştır. Oyuncu; Filinta, Yeraltı, Umutsuz Ev Kadınları, Siyah Beyaz, Kıskanmak, Kül ve Ateş, Devrim Arabaları, Ayışığı,Ara, Ezo Gelin, Erkekler Ağlamaz, Sahra, Büyü ve Çaylak gibi bir çok projeler de yer almıştır.

Başak Daşman Kimdir?

10 Nisan 1981 yılında İstanbul da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi Okumuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Oyunculuk Eğitimi Almıştır. Oyuncu; Gün, Son Akşam Oldu, Sultan’ın Sırrı, Son İstasyon , Bahar Dalları, Derdest, Parmaklıklar Ardında, Doktorlar, Ahududu, Yanık Koza, Çemberimde Gül Oya, Avrupa Yakası, Asmalı Konak, Benimle Evlenir Misin, Yılan Hikayesi, Kıvılcım ve Sırtımdan Vuruldum gibi projelerde bulunmuştur.

Etiketler: Boğaziçi rapsodi dizisi konusu ve oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL