Boğaziçi Rapsodisi Nerede Çekiliyor?

Boğaziçi Rapsodisi Nerede Çekiliyor?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarında 2018 yılı ortalarında ekranlara gelmesi beklenen Boğaziçi Rapsodisi dizisi oyuncu kadrosu için çalışmalar yapılırken Elçin Sangu ve İpek Yazıcı’nın isimleri geçiyor. Dizinin oyuncu kadrosu kadar merak edilen konulardan bir tanesi de nerede çekileceğidir. Boğaziçi Rapsodisi nerede çekiliyor? Yazımızda.

Boğaziçi Rapsodisi Nerede Çekiliyor?

Cast çalışmaları devam eden dizinin çekim yeri hakkında henüz bilgi verilmezken dizinin konusundan İstanbul’da çekileceği tahmin ediliyor. Dizinin konusu; yetim kalan bir gencin İstanbul’da zengin bir akrabasının evine taşınması ve ardından yaşadığı tutkulu aşkı anlatıyor. Dizinin İstanbul’da geçeceği aşikar. Bu yüzden dizinin çekileceği ilçeler ise belli olmadı.

Boğaziçi Rapsodisi’ni Aras Bulut İynemli, Engin Akyürek, Binnur Kaya, Tolga Sarıtaş’ın menajerliğini yaptığı Özlem Durak’ın yapım şirketi üstlenecek. Dizide rol alacak oyuncular için çalışmalar devam ediyor. Elçin Sangu’nun bu teklifi kabul etmesi halinde partnerinin kim olacağı ise merak konusu oldu.

[pembetext]Gülizar Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/pembetext]

Siz Boğaziçi Rapsodisi dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce dizi tutar mı? Dizinin konusunu ele aldığınızda İstanbul’da hangi mahallelerde çekileceğini düşünüyorsunuz? Bu konudaki duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

[mavitext]Boğaziçi Rapsodisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: boğaziçi rapsodisi çekim adresi boğaziçi rapsodisi çekim yerleri boğaziçi rapsodisi nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL