Bu Sezon Final Yapacak Diziler

Bu Sezon Final Yapacak Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

2020 ve 2021 sezonu bilindiği üzere bomba gibi dizilerle başladı. Bu dizilerin bazıları oldukça sevilirken ve reytingleri yüksekken, bazıları ne yazık ki reytinglerini yükseltemedi ve bu sezon final yapacak diziler listesine girdi. Pandeminin de etkisiyle birlikte çoğu dizinin reytingi ne yazık ki alt üst oldu. Sizler için bu sezon final yapacak diziler listesini çıkardık. İşte bu sezon ekranlara veda edecek diziler…

Sol Yanım

Sol Yanım bilindiği üzere reytingleri düşünce gün değişimine gitmiş ve artık Çarşamba akşamları seyirciyle buluşmaya başlamıştı. Ancak bu, gün değişimi de ne yazık ki Sol Yanım dizisini toparlayamadı. Kanal, dizinin daha fazla yayında kalmasını istemiyor. Sol Yanım dizisi 2021 yılında ekranlara veda edecek dizilerin yalnızca ilki.

Akrep

Star TV ekranlarında yayınlanan Akrep dizisi için herkes oldukça umutluydu. Ancak Akrep dizisi, ilk bölümünde bile istenen reytingleri veremedi. İlerleyen bölümlerde de reytingleri iyice düşen dizinin 2021 sezonunda final yapacağına neredeyse kesin gözle bakılıyor. Akrep dizisinin başrollerinde ise Demet Akbağ ve Evrim Alasya gibi oldukça usta oyuncular yer alıyor…

Akıncı

Akıncı, ekranlarda yayınlanan ilk süper kahraman dizi olarak tarihe geçti. ATV’nin oldukça umutlu olduğu Akıncı dizisi ne yazık ki beklenen reytingleri elde edemedi. İlk bölümleri iyi reytingler getirse de dizinin ilerleyen bölümlerinde izlenme oranı beklenmeyen bir düşüş yaşadı. Akıncı dizisinin de 2021 sezonunda final yapacağına şu an kesin gözle bakılıyor.

Sefirin Kızı

Sefirin Kızı dizisinin reytingleri aslında oldukça iyiydi. Ta ki dizinin başrolü Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül’ün sağlık sorunları sebebiyle diziyi terk etmesine kadar. Ayrılan ünlü oyuncunun yerine Tuba Büyüküstün getirilse de ne yazık ki dizi reytinglerini toparlayamadı ve bu sezon final yapılmasına kesin gözle bakılıyor.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL