Burak Sergen’in Nişanlısı Nihan Ünsal Kimdir?

Burak Sergen’in Nişanlısı Nihan Ünsal Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Magazin kulisleri yeni haberle çalkalandı. Ünlü oyuncu Burak Sergen nişanlandı. Burak Sergen’in Nişanlısı Nihan Ünsal Kimdir? Geçtiğimiz yıl 19 yıllık eşi Işıl Sergen’le boşanan Burak Sergen çoccukları için eski eşi ile dost kalmaya karar vermişlerdir.

Çocuğu Cansın’a ve iş hayatına odaklanan Burak Sergen yoğun iş temposunda koşturuyordu. Aşkın Halleri adlıtiyatro oyununda Zuhal Olcay ile yoğun bir tempoya girmişti. Yine Trt’de yayınlanan Halka isimli dizide de oynayan Sergen, dizi seti ve tiyatro oyunları arasında gidip gelirken bu arada arkadaş ortamıdna tanıştığı Nihan Ünsal’a kalbini kaptırdı.

Gelen bilgilere göre Burak Sergen, çok sevdiği, deli gibi aşık olduğu genç sevgilisi Nihan Ünsal’a yılbaşında, Zuhal Olcay’ın konserinde evlilik teklifi etmiş. Genç çift geçtiğimiz ay İzmir’de aile arasında nişanlandı. Peki genç nişanlı Nihan Ünsal kimdir?

Nihan Ünsal estetisyen olarak çalışmakta ve aynı zamanda spikerlikte yapmaktadır. Hakkında çok fazla bilgi bulunmayan Nihan Ünsal hakkında detauylara ulaştıkça haberimiz güncellencektir.

Etiketler: burak sergen'in nişanlısı kim Burak Sergen'in nişanlısı Nihan ünsal kim nihan ünsal


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL