Burcu Özberk’in Fenerbahçeli Sevgilisi Kim? Duyulmasını İstemiyorlar!

Burcu Özberk’in Fenerbahçeli Sevgilisi Kim? Duyulmasını İstemiyorlar!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Afilli Aşk dizisiyle yaz döneminde ekranlarda olması beklenen Burcu Özberk aşkı spor camiasında buldu. 2 aydır sporcu sevgilisi ile aşk yaşayan Burcu Özberk’in kiminle sevgilisi olduğu merak ediliyor.

Medyatava’nın haberine göre Burcu Özberk Fenerbahçe’nin Voleybol takımında oynayan Ulaş Kıyak ile aşk yaşıyor. 37 yaşındaki Pasör Ulaş Kıyak ile 2 aydır aşk yaşayan burcu Özberk bu ilişkiyi karşılıklı olarak gizli tutma kararı almışlar.

İlişki henüz yeni olduğundan duyulmasını istemeyen çift aşklarını uzak mekanlara yaşamakta ve bilindik mekanlardan uzak durmaktadırlar. 29 yaşındaki Burcu Özberk ile 37 yaşındaki Ulaş Kıyak’ın şuan için ilişkileri gayet güzel gidiyormuş. Peki Ulaş Kıyak kimdir?

Burcu Özberk’in sevgilisi Ulaş Kıyak kimdir?

1981 Samsun doğumlu olan Ulaş Kıyak 187 cm boyunda ve 82 kilo ağırlığındadır. Gülüşü ve gözleri ile bir çok takipçinin beğenisini kazanmıştır. Onu sevenlerin ve yakın arkadaşlarının tabiri ile ton balıklı makarnayı çok iyi yapmaktadır. Limonlu çay içmeyi adet edinmiştir. Hatta bu limonlu çay içmeyi yakın çevresine de öğütlemiş ve onlarında içmesine neden olmuştur.

Oynadığı maçlarda kurduğu oyunlar, attığı paslar ile adınından sıkça söz ettirmiştir ve bir ara en iyi pasör olur sözlerinin muhatabı olmuştur. Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Etiketler: burcu özberk fenerbahçeli sevgilisi kim burcu özberk sevgilisi kimdir burcu özberk sevgilisi ulaş kıyak kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL