Burcu Sinem Ünsal Kim? Kaç Yaşında? Kiminle Evli?

Burcu Sinem Ünsal Kim? Kaç Yaşında? Kiminle Evli?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Magazin

Esra Erol’da programında solistlik yaparak tanınan ve son günlerde kamuoyunun en çok konuştuğu isim olan Burcu Sinem Ünsal kim? Kaç yaşında? Kiminle evli? Adı aldatma olayı işe anılan Burcu Sinem Ünsal bir anda Türkiye’nin gündemine oturdu. İşte Burcu Sinem Ünsal ile ilgili detaylar.

Burcu  Sinem Ünsal, uzun yıllar Esra Erol’da programının orkestrasında solistlik yapmıştır. Güzel sesi ve yorumuyla kısa sürede programın sevilen isimlerinden olmuştur. Seslendirdiği şarkılarla Esra Erol’da programının vazgeçilmezi olmuştur. Fakat evlilik nedeniyle programdan ayrılmıştır.

Esra Erol tarafından da çok sevilen ve sayılan bir isimdi. İkiz bebek sahibi olan solist Burcu Sinem Ünsal başarılı bir doktorla ile evlidir. Mutlu bir birliktelikleri bulunan çiftten konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi. Bu yüzden konuyla ilgili tek taraflı değerlendirme yapmak habercilik etiğine uymaz. Dünyalar tatlısı ikiz çocukları vardır. Sinem Burcu Ünsal açıklama yaptığı anda haberimizde yer alacaktır. Burcu Sinem Ünsal hakkında kısa bilgiler verelim.

[kirmizitext]Seda Sayan’ın Yeğeni Esra Erol’un Stüdyo Şefi Eda Gök Aldatıldı! için tıklayınız[/kirmizitext]

1993 İzmir doğumludur. Foça’da dünyaya gelen Burcu Sinem Ünsal,lisans mezunudur. Şuan 25 yaşında olan solist 168 cm boyundadır. Köken olarak Azerbaycan asıllı olan Burcu Sinem, annesi çerkezdir. Üniversite yıllarında Eskişehir’de bulunan Sinem, ilk okul yılları ise İzmir’de geçmiştir. Solistliğin yanı sıra oyunculukla ilgili kendisi  geliştimek isteyen Burcu Sinem Ünsal, bu alanda eğtim almış ve Çoban Yıldızı dizisi ile Siyah Beyaz Aşk isimli dizilerde rol almıştır.

Etiketler: burcu sinem ünsal kim burcu sinem ünsal kimdir sinem ünsal kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL