Buse Varol’un Yeni Programı Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda? Saat Kaçta?

Buse Varol’un Yeni Programı Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda? Saat Kaçta?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Şarkıcı Alişan ve oyuncu Buse Varol 6 mayıs 2018 tarihinde görkemli bir düğünle dünya evine girmişti. Düğünleri magazin gündemini uzun süre meşgul ettikten sonra Alişan baba olacağı haberini almış ve sevincini eşiyle birlikte sosyal medya hesabından duyurmuştu. Şimdilerde Buse Varol farklı bir heyecan yaşıyor. Alişan ile evliliğinin ardından popülerliği artan Buse Varol yeni sezonda gündüz kuşağı programıyla izleyici karşısına çıkacak. Buse Varol’un yeni programı ne zaman başlayacak? Hangi kanalda? Saat Kaçta? 

28 yaşındaki güzel oyuncu Buse Varol 42 yaşındaki şarkıcı Alişan ile 6 mayıs tarihinde aşk evliliği yaptılar. Çift sosyal medyada birbirinden eğlenceli videolar paylaşarak kısa sürede yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Ve Buse Varol Kanal D ekranlarında yeni bir gündüz kuşağı programını sunacak. Buse Varol yapımcısı ile imza atarak yeni programını takipçilerine duyurdu. Eşi Alişan ise tebriklerini paylaşımın altında dile getirdi.

Buse Varol’un programı ne zaman başlayacak sorusuna gelince eylül ayında yeni sezonla birlikte Buse Varol’da ekran macerasına başlayacak. Programın ismi henüz açıklanmadı fakat Gelinim Mutfakta yarışmasından önce yayınlanması bekleniyo

Buse Varol Kimdir? 

1990 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlik Bölümünde tamamlamıştır.  Ardından bir süre dershaneler de öğretmenlik yapmıştır. Ailesinden ayrı yaşayan güzel oyuncu bir erkek kardeşi vardır.

Buse Varol, ailesinin destekleri ile 2012 yılında düzenlenen Miss Turkey Güzellik yarışmasına katılmış ve yarışma sayesinde tanınmış uzun bir süre modellik yapmıştır.

Modellik yaptığı sırada  tanınmaya başlayan Varol oyunculuk teklifleri almaya başlamıştır. Zamanla oyunculuk tekliflerine sıcak bakan Buse Varol ilk dizi deneyimini 2013 yılında yayınlanan Tozlu Yollar isimli diziyle  yapmıştır. Bu dizi de Şerife adlı karaktere hayat veren Buse Varol ardından Arka Sokaklar isimli fenomen  diziden teklif almış ve 2 yıl boyunca burada Yasemin karakterini canlandırmıştır.

Buse Varol’un başarılı bir program sunucusu ve moderatör olacağını düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: buse varol hangi kanalda program yapıyor buse varolun programı ne zaman başlıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL