Büşra Develi Ve Burak Deniz Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Yazar: Emre Magazin

3 yıl önce Tatlı Küçük Yalancılar dizi setinde tanışan ve üç yıldır  dolu dizgin bir aşk yaşayan Büşra Develi ve Burak Deniz’in ayrılık iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Peki Burak Deniz ve Büşra  Develi gerçekten ayrıldı mı? Ayrılık nedeni ne?

Son olarak Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinde rol alan Büşra Develi ile Fox Tv’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye dizisinde izlediğimiz iki genç isim gözler önünde mutlu giden bir birliktelik yaşıyorlardı.

Burak Deniz ve Büşra Develi’nin ayrılık haberleri gündeme neden geldi? Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve birlikte çekilmiş fotoğraflarını sık sık paylaşan çiftlerden Büşra Develi, Burak Deniz ile olan resimlerini instagram hesabından kaldırdı. Develi’nin resimleri kaldırması takipçilerin gözünden kaçmadı. Ve Büşra Develi ve Burak Deniz ayrıldı mı? Neden ayrıldı soruları da haklı olarak sorgulanmaya başladı.

Çiftin ayrılık haberleri daha önce de gündeme gelmişti fakat ikili her defasında bu iddiaları yalanlamıştı. Fakat bu son ayrılık haberleri üzerine ne Burak Deniz’den ne de Büşra Develi’den bir açıklama gelmedi. Çiftin açıklama yapmaması iddiaları daha da kuvvetlendirdi.

Fakat son zamanlarda bir çok ünlünün başına gelen hacklenme durumu da söz konusu olabilir. Çünkü çift daha bir hafta önce birlikte motosiklet gezintisi yaparken mutlu görüntüler vermişlerdi. Büyük ihtimal Büşra Develi, yeni bir projeyle anlaştı ve prensip gereği resimleri kaldırılması istemiş olabilir. Çünkü Burak Deniz henüz sevgilisiyle birlikte çekilmiş fotoğraflarını instagram hesabından silmedi.

Kısa süre içinde Burak Deniz ve Büşra Develi ayrıldı mı sorusunun ayrılmadıkları yönünde yanıtı çiftler tarafından gelecektir. Siz Burak Deniz ve Büşra Develi çiftini yakıştırıyor musunuz?

Etiketler: büşra develi ve burak deniz büşra develi ve burak deniz neden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL