Çagla Altunkaya Yaşı, İşi, Instagram Hesabi Acun’un Yeni Sevgilisi mi

Her yaptigi olay olan Acun Ilıcanın adi bu kez de kulislerde Çağla Ayça Altunkaya ile ayni karede anılıyor. Peki Çağla Alyunkaya kim? Gercekten Acun Ilıcanın Sevgilisi mi? Yoksa sosyal medyanın abartmasi mı?

Evet gectigimiz hafta Acun Ilıcalı depremzedelere topladığı yardim ile adı sıkca anılmıştı. Yaptığı yardım kampanyası ile gelmis geçmiş en cok yardimi Elazig depremi için gonderdi. Depremzedelere yapilan yardim icin sanat camiasindan tutunda siyaset camiasina kadar her kesimden insanlar  elini uzatti. Bir kez daha sosyal sorumluluk projesine konu olan Ilıcalı simdilerde yanindaki sarisin bayanla gündeme oturdu.

Daha once Miami de tatilde motora bindigi bir guzelle adi anilan Acun icin bir cok yazi yazilsa da kesinligi olmadigi icin biz biraz geri durmustuk. Ask dedikodularina konu olan Ayca Cagla Altunkaya ile ilgili pek araştırma yapmamis herhangi bir yazi yazmamıştık. Simdi ise Çagla Altunkaya Yaşı, İşi, Instagram Hesabi Acun’un Yeni Sevgilisi mi baslikli yazimizi sizler icin hazırladık. 

Fakat 2020 de Acun Ilicali ile Cagla Altunkaya’nin tekrar adininin anilmasi ve ayrintilara odaklanan izleyici kitlesi bizleri de konuya dahil etti. Sizler icin arastirdik Cagla Altunkaya kim? Ne is yapiyor? Cagla Altunkaya Instagram hesabi nedir? Tum ayrintilar birazdan haberimizde