Can Kırıkları Dizisi Nerede Çekiliyor ?Dizi Seti Nerede ?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Atv ekranlarına yayın hayatına başlamaya hazırlanan Can Kırıkları dizisi Kasım ayın da pazartesi günleri ekran hayatına başlayacak. Ntc medya Mehmet Yiğit Alp’in Yapımcılığını üstlendiği iki kadın polisin dramatik hikayesini anlatan proje polisiye konusu ile ekran macerasına hazırlanıyor. Dizi ağustos ayının son günleri çekimlerine başlanmıştı. Dizinin Çekimleri İstanbul da başlanmış. İleri zamanlarda bir değişiklik olmaz ise çekimler aynı şekilde devam ediyor. Dizinin Oyuncu kadrosunda Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Özgür Çevik, Ecem Özkaya, Hazar Motan, Kemal Uçar, Ali İpin ve Demir Karahan yer alıyor.  Bir çok başarılı isimlerin yer aldığı dizide beklenti oldukça büyük. İzleyici tarafından senaryo ve oyuncular merak konusu. Şimdi de kadroyu yakından tanıyalım.

Can Kırıkları Dizisi Hande Doğandemir (Leyla) Kimdir ?

22 Kasım 1985 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. Ailenin tek çocuğudur. Ankara Üniversitesi Dil, Coğrafya ve Tarih Fakültesi sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. Oyuncu Güneşi Beklerken, Kara Kış, Racon: Ailem için ve Her şey Aşktan gibi dizi ve filmlerde yer almıştır.

Can Kırıkları Seçkin Özdemir (Aslan) Kimdir ?

25 Ağustos 1981 yılında Sinop da dünyaya gelmiştir. Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro eğitimi almıştır. Oyunculuğa başlamadan önce sunuculuk ve dj’lik yapmıştır.  ilk olarak Al Yazmalım dizisinde rol almış ve ilk deneyimini bur dizi ile yaşamıştır. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl, Bir Aşk Hikayesi, Günahkar Ali, Racon: Ailem için, Acı Aşk, Kiralık Aşk, Ateş Böceği ve Tehlikeli Karım projelerinde yer almıştır.

Can Kırıkları Funda Eryiğit (Zeynep) Kimdir ?

1 Mart 1984 yılında Hollanda da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitim almıştır. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Oyuncu, Gecenin Kraliçesi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Yok Artık, Tereddüt, Eksik, Limonata, Karadayı, Eski Hikaye, Uçurum, İstanbul’un Altınları, Ev, İş Arıyoruz ve Canım Ailem gibi projeler de yer almıştır. Oyuncunun başarısından dolayı bir çok ödüle layık görülmüştür.

Can Kırıkları Dizisi Alican Yücesoy (Cihan ) Kimdir ?

22 Ekim 1982 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini Bursa da tamamlamıştır. İstanbul Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Eğitimine devam ederken Bakırköy Belediye Tiyatrolarında çalışmaya başlamıştır. 2012 yılında ilk Tv deneyimi “Şubat” dizisi ile yaşamıştır. Daha sonra; Bana Artık Hicran De, Sofra Sırları, Ertuğrul 1980, Kördüğüm, Serçe Sarayı, Suskunlar, Sende Gitme, Zoraki Koca, Sessiz Gece, Pilli Bebek, Eyvah Eyvah, Gurbet Yolcuları, Sende Gitme, Adanalı ve Dinle Neyden gibi projelerde yer aldı.

Etiketler: can kırıkları nerede çekiliyor


Yorumlar

  • Asi

    Bu diziyi merakla bekliyorum Seckinin oyunculugunu da seviyorum

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL