Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Setine Nasıl Gidilir?

Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Setine Nasıl Gidilir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Canevim dizisi Koliba Film’in yapımcılığında ekranlara gelecek. Dizinin kadrosu ve hikayesi oldukça iddialı. Peki Canevim dizisi nerede çekiliyor, çekim mekanları ve dizi seti nerede, tüm detaylar yazımızın devamında.

Bildiğiniz gibi bir çok dizi çekim yerleri ile gündeme geliyor. Dizilerde hikaye, kadro ve kurgunun güzelliği kadar dizinin çekim yerlerinin güzelliği de çok önemli. İşte Canevim dizisi de çekim yerleri ile gündeme gelen bir yapım. Canevim dizisi çekimleri nerede yapılıyor?

2019 yaz dizisi olarak ekranlara gelecek olan Canevim dizisinin yönetmen koltuğunda Adnan Güler oturuyor. Dizinin çekimleri ise İstanbul’da yapılıyor. İstanbul’un Beykoz semtinde çekilen dizinin renkli mekanları da en az dizi kadar eğlenceli.

Anadolu yakasının kıyı semti olan Beykoz boğazla olan iç içe yapısı ile dikkat çekiyor. Özellikle yaz dizilerinin uğrak mekanı olan Beykoz, Canevim dizisinin de tercih ettiği bir semt. Beykoz, boğazın kıyı bölgesinde yer alan yalıları ile İstanbul’un meşhur semtlerinden birisi. Yeşilliği, deniz ile olan yakınlığı ile romantik bir havası olan semtlerden.

Canevim Oyuncu Kadrosu ve Tüm Karakterler

Çekimleri Beykoz’da yapılan dizinin daha ayrıntılı çekim mekanlarını yine sitemizden takip edebilirsiniz. Canevim konusu, hikayesi, oyuncu kadrosu gibi detayları sitemizden takip edebilirsiniz.

Etiketler: Canevim Dizisi hangi şehirde çekiliyor Canevim Dizisi Nerede çekiliyor Canevim Dizisi seti Nerede


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL