Canevim Jenerik Şarkısı, Dizi Müzikleri Kim Yapıyor?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Koliba Film tarafından hazırlanan ve Atv’de yayınlanacak olan yaz dizisi Canevim’de hazırlıklarda sona gelindi. Dizinin tanıtım fragmanları da peş peşe gelmeye başladı. Canevim’in jenerik şarkısı ve dizi şarkıları da merak edildi.

Tanıtımlarından sonra 1. Bölüm fragmanı da yayınlanan dizi Canevim birbirlerine sımsıkı bağlarla bağlı olan bir ailenin etrafından yaşanan olayları konu ediniyor. Dizinin slagonu da hikayesi ile uyumlu. “Aile yıldızlar gibidir… En çok karanlıkta parlar” slagonu ile ekranlara gelecek olan Canevim, tüm zorluklara beraber göğüs geren bir ailenin hikayesini anlatacak.

Canevim başrollerini Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik beraber paylaşıyor. Diğer oyuncular ise şu şekilde; Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı.

tıkla>>> Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Setine Nasıl Gidilir?

Canevim senaryosu ise 3 isme emanet. Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura dizinin senaryo ekibini oluşturuyor. Dizinin şarkıları, jeneriği ve müzikleri için özel bir firma ile anlaşılmış.

Canevim 27 Mayıs pazartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek. Canevim izlenir mi, tutar mı, reyting performansı nasıl olur şimdiden merak ediliyor. Canevim dizisi ile ilgili son dakika haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz. Canevim dizisini sevdiniz mi, yorumlarınızı bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz.

tıkla>>> Canevim Oyuncu Kadrosu ve Tüm Karakterler

Etiketler: canevim dizi müzikleri canevim dizisi şarkıları Canevim jenerik şarkısı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL