Canevim Oyuncu Kadrosu ve Tüm Karakterler

Canevim Oyuncu Kadrosu ve Tüm Karakterler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura’nın kaleme aldığı Canevim, yediden yetmişe herkesi içine alacak güçlü senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla atv’de izleyicilerle buluşacak.

Koliba Film’in merakla beklenen yeni dizisi Canevim kadrosuna iki ünlü oyuncu daha katıldı. Nihan Büyükağaç ve Simge Selçuk, dizinin kilit taşlarından olan iki kardeşi canlandıracaklar.

Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Adnan Güler’in üstlendiği Canevim’in cast hazırlıkları devam ediyor. Yakında çekimlerine başlanacak dizinin kadın başrol oyuncusu Biran Damla Yılmaz belli olmuştu. Bu kez dizinin iki önemli karakteri Feryal ve Melis’i canlandıracak yıldızlar açıklandı.

Sanat dünyasının iki ünlü ismi Simge Selçuk ve Nihan Büyükağaç Canevim ailesine katıldı. Dizide Simge Selçuk, Melis Korkmaz’ı canlandırırken, Nihan Büyükağaç ise Feryal Tanbay karakteriyle büyük beğeni toplayacak. Canevim kadrosunun erkek başrol oyuncuları için de önemli isimlerle görüşüldüğü ve yakında tüm kadronun belirlenip çekimlere başlanacağı belirtildi. Canevim güncel oyuncu kadrosunu yazımızın devamından takip edebilirsiniz.

Canevim Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Canevim Biran Damla Yılmaz Kimdir?

Canevim Aras Aydın Kimdir?

Canevim Özgür Çevik Kimdir?

Canevim Simge Selçuk(Melis Korkmaz) Kimdir?

Canevim Nihan Büyükağaç (Feryal Tanbay) Kimdir?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL