Çarpışma Dizi Müzikleri, Jenerik Müzikleri Ve Çalan Tüm Şarkılar

Çarpışma Dizi Müzikleri, Jenerik Müzikleri Ve Çalan Tüm Şarkılar

Yazar: Emre Dizi Şarkıları

Show TV ekranlarında bol aksiyon içerikli Çarpışma dizisi yayın hayatına başladı. Dizinin ilk bölümü büyük yankı uyandırdı. Bununla birlikte dizide çalan müzikler de izleyenler tarafından araştırıldı. İşte Çarpışma dizisi jenerik müzikleri, dizi müzikleri ve çalan tüm şarkılara haberimizin devamında ulaşabilirsiniz. 

Çarpışma dizisinde birbirinden bağımsız bir çok hikayenin bir anda iç içe geçmesi konu alınıyor. Başarılı bir baş komiser olan Kadir ailesini bir terör saldırısı sonucunda kaybediyor. Zeynep ise eşinin kumar borcu yüzünden çalıştığı bankayı soymak zorunda kalıyor. Kerem çok gençtir fakat sabıkası yüzünden iş bulamamaktadır. Bu da onu hırsızlık yapmaya itmiştir. Tüm bu farklı hikayelerin kahramanı bir kaza sonucunda bir araya gelir.

Dizinin gidişatı nasıl olacak izleyici neler bekliyor bunu ilerleyen bölümlerde izleyerek göreceğiz. Çarpışma dizisi müziklerini daha önce bir çok başarılı yapımda dokunuşu olan Toygar Işıklı hazırladı. Aksiyon sahnelerinde farklı duygusal anlarda farklı müzikler kullanılıyor.

Çarpışma 1. Bölümde çalan aşığım sana şarkısı ve sözleri. Coşkun Sabah

Dün gece seni düşündüm durdum

Hatıralarla avundum durdum

Seni yaşadım seni aradım

Sen benim için vazgeçilmezsin

Aşığım sana doyamıyorum

Ne de güzelsin bakamıyorum

Seni sevmeye kıyamıyorum

Bu ne büyük aşk anlamıyorum

Sel olsa yıllar kan olsa yaşlar

Sensiz soframda taş olsa aşlar

Unutmam seni yine severim

Alın yazımsın yemin ederim

Ayrıca dizinin İlk bölümünde çalan Teoman’ın şarkısı da izleyenler tarafından çok araştırıldı. Çarpışma dizisi daha ilk bölümüyle büyük sükse yaptı. Dizide en çok tartışılan konulardan biri de Elçin Sangu’nun oyunculuğu oldu. Elçin Sangu’yu başarılı bulan ve başarısız bulan kesim ikiye ayrıldı. Fakat genel olarak oldukça başarılı bir oyuncu kadrosu oluşturulduğu söylenebilir.

[kirmizitext]Çarpışma Dizisi Çalan Yabancı Şarkılar ve Sözleri[/kirmizitext]

Çarpışa dizisi çalan tüm şarkılara yazımızda güncel olarak yer verilecektir. Bizi takipte kalın.

Etiketler: çarpışma dizisi çalan müzikler çarpışma dizisi şarkıları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL