Çarpışma Dizisi Final Mi Yapacak?

Kanal D’nin yeni sezon için hazırlattığı dizi ”Çarpışma” yayın hayatına başladı. İlk Bölüm nasıl geçti? İzleyici tarafından beğenildi mi? Senaryo izleyici tarafından nasıl  bulundu? Dizinin detayları ve daha fazlası haberimizin devamında sizlerle.

Başrollerinde Elçin Sangu, Kıvanç Tatlıtuğ, Melisa Aslı Pamuk, Onur Saylak ve Alperen Duymaz yer alıyor. Bunların yanı sıra Mustafa Uğurlu, Rojda Demirer, Merve Çağıran, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci ve Erkan Can yer alıyor.

”Çarpışma” sonucu olay yerine gelen polis ve itfaiye 4 aracın birbirine bu kadar şaşırtıcı çarpmasını gördüklerinde şaşkınlıkla olayı incelemeye başlarlar. Araçlarında Zeynep ve Kadir’in olmadığını fark eden polis araştırmaya koyulur. Bu sırada Veli, Zeynep’in kızı Aylin ile kritik bir karar alır.

Cemre ise, kendisini bıçaklayan ve çarpıştığı kişinin aynı kişi olduğunu öğrenir. Ve polise bu yönde bilgi verir.Yasak aşkın öğreneceğini düşünen Demir ilişkiye ara vermeyi düşünür. Dizi çarpıcı sahneleri ile 2. bölümü ile ekrana gelmiştir. Peki dizi izlendi mi ? Dizinin hikayesi beğenildi mi yoksa final kararı mı alacak ?

Çarpışma dizisi 2 bölümdür ekrana gelmesi ile birlikte  reyting sonuçlarında yüzleri güldüremedi. 2 bölümdür 6 veya 7. sırada reyting izlenme sonucu görüldü. İzleyici tarafından alınan bu sonuç yüzleri güldürmedi. Başarı sağlayamayan dizi yapımcıları masaya oturdu.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk gibi yıldız isimleri buluşturan Çarpışma dizisi için final kararı alındığı ve kanalın AY Yapım’a kararı bildirdiği iddia edildi.

Reytinglerde düşüş sorun oldu!

İddiaya göre; Show TV, Ay Yapımla bir görüşme yaptı ve reklamların dizi maliyetini karşılayamadığı öğrenildi. Çarpışma dizisinin yapılan 13 bölümlük anlaşması sonrası yeni sözleşme yapılmayacağı yapıma bildirildi.

Konu şuan dizinin devam edip edilmemesi. Konu için tartışmalar başladı. Diziye bir şans daha verilecek mi ? Dizi ile ilgili bilgi akışı sağlandığında haberimiz güncellenecektir. Dizi henüz 2 bölümdür yayınlandığı için bizce bir şans daha verilmeli. Peki siz ne düşünüyorsunuz ? Dizinin bitmesini isteyenler yada bitmesin isteyenler haberimize destek verebilir. Düşüncelerini bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz.