Çarpışma Dizisi Kerem Kim? Oynadığı Diziler Neler?

Çarpışma Dizisi Kerem Kim? Oynadığı Diziler Neler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çarpışma dizisi kaliteli oyuncu kadrosu ve sıra dışı hikayesiyle izleyicisiyle buluştu. Çarpışa dizisi beklentilerin üzerinde bir senaryoyla daha ilk bölümden  seyirciyi etkisi altına aldı. Çarpışma dizisinde birden çok karakter ve birden çok hikaye var. Dizinin önemli isimlerinden biri de Kerem karakterine hayat veren Alperen Duymaz. Çarpışma dizisi Kerem kim? Kaç yaşında? 

İlk bölümden itibaren fırtınalar estiren Çarpışma dizisinde sabıkalı olduğu için iş bulamayan ve hayata 1-0 yeni başlayan bir karakterle karşımıza çıkan isim Kerem. Kerem karakterine genç yetenekli oyuncu Alperen Duymaz can veriyor. Alperen Duymaz kim? Daha önce hangi dizilerde oynadı?

1992 yılında Ankara’da Dünyaya gelen genç ve başarılı oyuncu Alperen Duymaz, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuş eğitimli bir isimdir.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile televizyon oyunculuğu kariyerine adım attı. Daha Sonra Bodrum Masalı isimli gençlik dizisiyle adından oldukça söz ettirdi.

Yine Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Komiser Emrah karakteriyle adından çok söz ettirdi. Dizinin ilk bölümünde senaryo gereği devlet memuruna hakaret ettiği gerekçesiyle büyük tepki almış ve dizinin ilerleyen bölümlerinde özür dileyerek hatasını telafi etmişti.

Fakat Çukur dizisinde kendisini ne yazık ki uzun süre izleyemedik. Dizinin sezon finalinde senaryo gereği ölerek diziye veda etti. Şimdilerde Show TV ekranlarında başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu gibi başarılı isimlerin yer aldığı Çarpışma dizisinde Keren karakteriyle karşımıza çıkıyor.

Başarlı oyuncuyu tanımayan yok fakat hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için  haberimizi mutlaka okumalısınız.

Alperen Duymaz’ın Çarpışma dizisinde ki oyunculuğu çok tartışıldı. Kimi kesim tarafından çok amatör bulunan genç oyuncunun Kıvanç Tatlıtuğ’un gölgesinde kalması oldukça normal. İlerleyen bölümlerde performansının daha iyiye gideceğini düşünüyoruz.

 

 

Etiketler: çarpışma kerem kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL