Çarpışma Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Çarpışma Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv ekranlarında başlamaya hazırlanan yeni proje “Çarpışma” çok yakında macerasına başlıyor. Yönetmen koltuğuna “Uluç Bayraktar” üstleniyor. Senaryosunu ise Ali Aydın kaleme alacak. Dizinin konusu da belli oldu. Dizinin başrolün de Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı ve ” Mahir” karakteri ile bir polisi hayatını canlandıracak.

4 aracın çarpıştığı kazada büyük bir travma yaşayarak şok geçiren Mahir polisin hikayesini ekranlarda göreceğiz.Dizinin başrol’ünde Kıvanç Tatlıtuğ, Alperen Duymaz yer alacak. Kadın başrol de ise Elçin Sangu yer alıyor.  Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimlere bir göz atalım.

Çarpışma Dizisi Kıvanç Tatlıtuğ (Mahir) Kimdir ?

27 Ekim 1983 yılında Adana da dünyaya gelmiştir. İstanbul Kalamış Lisesinden mezun olmuştur. Amatör basketbol hayatına sakatlığı nedeni ile devam edememiştir. Annesinin isteği üzerine mankenlik hayatına geçiş yapan oyuncu 2002 yılında Best Model  yarışmasına katılarak birinci olmuştur. Oyuncu, Amerikalılar Karadeniz de 2, Gümüş, Aşk-ı Memnu, Menekşe ile Halil, Ezel, Kuzey Güney, Kelebeğin Rüyası, Kurt Seyit Şura ve Cesur ve Güzel projeleri yer almıştır.

Çarpışma Dizisi Alperen Duymaz (Kerem)Kimdir ?

3 kasım 1992 yılında Ankara da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitimini tamamlamaktadır. Oyuncu modellik yapmaya başladıktan sonra bir çok reklam filmlerinde yer almıştır. Oyuncu daha sonra Tatlı Küçük Yalancılar, Acı Aşk, Bodrum Masalı ve Çukur gibi projelerde yer almıştır.

Çarpışma Dizisi Melisa Aslı Pamuk (Zeynep)Kimdir?

14 Nisan 1991 yılında Hollanda da doğmuştur. 2009 yılında Best Model Of Turkey yarışmasına katılmış, umut vaat eden model unvanına sahip oldu. 3 Haziran 2011 yılında Türkiye Güzellik Yarışmasında birinci olmuştur. Güzel oyuncu Yer Gök Aşk, Dat Zit Well Snor, G.D.O Kara kedi, Kurt Seyit Şura, Her Sevda Bir Veda, Ulan İstanbul ve Kara Sevda gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

Çarpışma Dizisi Elçin Sangu Kimdir ?

11 temmuz 1985 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. Mersin Üniversitesi Opera Bölümünden Mezun olmuştur. Haldun Dormen’in yaptığı “Sahne Tozu” tiyatrosunda eğitim almıştır. Daha sonra Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kurt Seyit ve Şura, Kiralık Aşk, Aşk Kaç Beden Giyer? ve Sevdam Alabora projelerinde yer almıştır. Şuan ise ismi Çarpışma dizisi ile anılıyor. Oyuncuya teklif götürüldü. Başarılı isim projeye imzasını attı. Başrol oyuncu Elçin Sangu Seçildi.

Etiketler: Çarpışma Dizisi Oyuncu konusu ve oyuncu Kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL