Çarpışma Galip Ölecek mi, İsmail Demirci Diziden Ayrılıyor mu?

Çarpışma Galip Ölecek mi, İsmail Demirci Diziden Ayrılıyor mu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv’nin sevilen dizisi Çarpışma ilginç kurgu senaryosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizinin önemli karakterlerinden birisi olan Galip karakterinin son bölümde vurulması ise diziye ayrı bir heyecan kattı. Bu gelişme sonrası izleyiciler ne oluyor derken bir ayrılık haberi kulislere düştü.

Büyük umutlarla yayın hayatına başlayan Çarpışma dizisi 6 bölümü geride bıraktı. Dizinin reytinglerde bazı sorunlar yaşaması dikkatlerden kaçmadı. Bu anlamda yapım şirketi ve senaryo ekibi senaryoda bazı değişikliklere gideceğinin sinyallerini verdi. Dizinin önemli karakteri Galip 6. Bölümde vuruldu.

Galip ölecek mi, İsmail Demirci diziden ayrılacak mı soruları ayyuka çıkarken beklenen bilgi de geldi. Galip karakterini canlandıran oyuncu İsmail Demirci dizinin yeni bölümünde ölerek diziye veda edecek.

Başrollerde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz gibi yetenekli isimlerin yer aldığı dizi reytinglerde önemli bir başarı göstermese de hatırı sayılır bir izleyici kitlesi tarafından ilgi ile izleniyor. Dizinin senaryosundaki ani değişikliklerde dikkatli izleyicilerden kaçmadı. Bu anlamda Galip karakteri öldü ve senaryoda bazı değişiklikler yapıldı ve yapılacak. Peki yeni bölüm ne zaman yayınlanacak.

Çarpışma Dizisi Çalan Duygusal Şarkılar <<<Tıkla

Yeni bölümün yayınlanması ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Ancak dizinin Ocak ayı içerisinde ekranlara gelmeyeceği Şubat ayının ilk haftası 7. Bölüm ile yayın hayatına start vereceği bilgisi ağır basmaktadır.

Etiketler: çarpışma galip neden ayrıldı Çarpışma Galip Öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL