Çarpışma Metin Kim, Nereden Tanıyoruz?

Çarpışma Metin Kim, Nereden Tanıyoruz?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kıvanç Tatlıtuğ, Onur Saylak, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un başrol oynadığı Çarpışma dizisine yeni bir karakter giriş yaptı. Metin karakteri Kerem’in koğuş arkadaşı olarak karşımıza çıkıyor. Peki Metin kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı?

Ay Yapım’ın Show TV için çektiği ‘Çarpışma’ dizisine en son usta oyuncular Şebnem Sönmez ve Ali Sürmeli katılmıştı. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve Ali Aydın’ın yazdığı çarpışma dizine Metin karakteri, Kerem’in hapisteki koğuş arkadaşı olarak giriş yaptı.

Metin dizide dengeleri değiştirecek kilit bir karakter olacak. Metin karakterini canlandıran oyuncu Zafer Ergül’dür. Mesudiye doğumludur. 1992 yılında Meslek lisesinden mezun oldu ve 1998 yılında Selçuk Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitirdi. Dizi ve sinema sektöründe boy gösteren oyuncu başarılı kariyeri ile dikkat çekiyor.

2011’de Mor Menekşeler dizisinde oynadı ve bu dizi ile kendisini geniş bir kitleye tanıtmayı başardı. Sonrasında ise Halktan Biri, Yalancı Aranıyor, Bir Şehnaz Oyun, Kan Kardeşler ve Sultan Gelin gibi tiyatro oyunlarında oynadı.

Çarpışma’da Metin karakterini canlandıracak olan oyuncu Kerem’in hapisten koğuş arkadaşı olacak. Zafer Ergün’e yeni rolünde başarılar dileriz.

Etiketler: Çarpışma Metin Kim Çarpışma metin’in gerçek adı Çarpışma yeni oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL