Çarpışma Tuttu Mu İzlendi Mi Erken Final Mi Yapacak

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Televizyon ekranlarının en çok aranan ve sevilen isimlerinden Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer aldığı Çarpışma dizisi 22 kasım perşembe akşamı sevenleriyle buluştu. Büyük beklentilerle ekrana gelen Çarpışma dizisi tuttu mu izlendi mi? Erken final mi yapacak? 

Çarpışma dizisi uzun süren bir hazırlık sonucunda güçlü bir prodüksiyon ve ekip tarafından izleyici karşısına çıktı. Dizinin en büyük avantajı kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ’u bulunduruyor olması. Çarpışma dizisi oyuncuları ve konusu merak edilen ve araştırılanlar listesinde yerini aldı.  Son yıllarda daha çok aksiyon, yeraltı ve polisiye konulu yapımları ekrana getiren Show TV yeni dizileri yayınlamaya devam ediyor.

Favori oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Çarpışma dizisi ile bir süredir ara verdiği ekranlara geri dönüyor. Farklı heyecanlar arayanlar ve Kıvanç Tatlıtuğ sevenleri nefeslerini tuttu ve Çarpışma’nın start almasını beklemeye başladılar. 22 kasım perşembe akşamı izleyicisiyle buluşan dizi Kanal D de Muhteşem İkili, Star Tv’de Avlu, Fox Tv’de Bizim Hikaye, Trt 1 ekranlarında Mehmetçik Kut’ül Amare ve son dönemlerin gözde dizisi Bir Zamanlar Çukurova  dizileriyle reyting savaşı verecek.

 

Çarpışma dizisinin yapımcılığını Ay Yapım ekibinden  Kerem Çatay-Pelin Diştaş üstleniyor. Yönetmen koltuğuna Uluç Bayraktar yer alırken, senaryoyu Ali Aydın’ın kaleminden dökülüyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un  yanı sıra Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buçe Kahraman, Furkan Kalabalık gibi ekranların aranan isimler bulunuyor.

Çarpışma dizisi oyuncu kadrosuna ve senaryosuna çok güveniyor olmalı ki perşembe gibi zorlu rakiplerin olduğu bir günde ekrana geliyor. Dizinin tutacağını ve uzun süre ekranlarda boy göstereceğini söylemek mümkün.  Cesur ve Güzel dizisi için de aynı beklentiye girilmiş fakat dizi gün geçtikçe ilgisini yitirmişti.

Çarpışma dizisi tutar mı tutmaz mı? Erken final yapar mı? sorularının yanıtını daha sağlıklı bir şekilde verebilmek için 22 kasım reyting sonuçlarını beklemek gerekiyor.

Reytingler açıklanır açıklanmaz sayfamızda yer alacaktır.

 

Etiketler: çarpışma dizisi erken final mi yapacak? çarpışma dizisi izlendi mi çarpışma dizisi tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL