Çatı Katı Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Hikayesi?

Çatı Katı Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Hikayesi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yeni Diziler

2020 yılı içerisinde izleyici ile buluşacak yapımını başarılı işlere imza atan Mia Yapımın üstlendiği Çatı Katı yeni dizilerden bir tanesi. Son dönemde beğeni ile izlenen Hercai dizisinin yapımını da yapan Mia yapım yeni dizisi Çatı Katı ile seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Furkan Andıç ile anlaşma sağlayan yapım şirketi korona virüs sonrası kadroyu tamamlayıp çekimlere başlayacak. Çatı Katı Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Hikayesi?

Mia Yapım’ın yeni dizisi Çatı Katın’ın senaryosunu Fethi Kantarcı ve Saygın Delibaş kaleme alacak. Çatı Katı’nın oyuncu kadrosunda Furkan Andıç, Pelin Öztekin, Bülent Seyran, Renan Bilek ve Burak Tamdoğan yer alıyor. Çatı Katı dizisinin muhtemelen doğu illerinden birinde çekileceği doğu kültürünü yansıtacağı düşünülüyor. Çekim yerleri henüz netleşmeyen Çatı Katı’ndan yeni bilgiler bizlere ulaştıkça sizlerle bu sayfadan paylaşacağız.

Çatı Katı Oyuncu Kadrosu

Çatı Katı Furkan Andıç

1990 yılında İstanbul’da doğan Furkan Andıç ilk ve orta öğretimini Ataşehir’de tamamlamıştır. Yedi Tepe Üniversitesi Görsel İletisim ve Tasarım okumuştur. Oyunculuğa olan merakı ile kendini ekranlarda bulan Furkan Andıç Kırgın Çiçekler, Tatlı İntikam, Kaçak Gelinler,Adını Feriha Koydum:Emir’in Yolu,Kardeş Çocukları ve Her Yerde Sen gibi başarılı yapımlarda rol almıştır. Çatı Katın’da başrol oynayacak.

Çatı Katı Burak Tamdoğan

1971 yılında Ankara’da doğmuştur. Burak Tamdoğan Ö.D.T.Ü Psikoloji Bölümü okumuştur. Ayrıca Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümünü de okuyan oyuncu Ankara Sanat Tiyatrosunda yer almıştır. Parmaklıklar Ardında,Karayılan,Kara Para Aşk ve Elimi Bırakma dizilerinde rol almıştır.

Çatı Katı Bülent Seyran

1976 yılında Almanya’da doğmuştur. 1992 yılında İzmir Konak Belediye Tiyatrosunda çalışmış ve çeşitli oyunlarda rol almıştır. İstanbul’da Akademi İstanbul Oyunculuk Bölümünü bitirmiştir. Fatmagül’ün Suçu Ne,Selena, Mutlu Ol Yeter ve Annem Uyurken dizilerinde yer aldı.

Çatı Katı Renan Bilek

1968’de İstanbul’da doğmuştur. Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde rol aldıktan sonra tanınmaya başladı. Renan Bilek hem müzisyen hem tiyatrocudur. Leke adlı müzik grubunda yer almıştır. Öyle Bir Geçer Zamanki, Doksanlar, Yeni Gelin ve Sevgili Geçmiş dizilerinde rol almıştır.

Çatı Katı Pelin Öztekin

1987 İzmit doğumludur. Pera Güzel Sanatlar Lisesinde Tiyatro eğitimi almıştır. Pelin Öztekin’in babası Rasim Öztekin’dir. Hayat Bilgisi dizisi ilk dizisidir. Sonrasında Çok Güzel Hareketler Bunlar, Doksanla, Hayat Şarkısı ve Aşk Ağlatır dizi filmlerinde rol almıştır.

Etiketler: çatı katı dizisi kim kimdir çatı katı dizisi konusu çatı katı oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL