Celil Nalçakan (Hayati ve Diğerleri Hayati Başkomiser) Kimdir? Boyu

Celil Nalçakan (Hayati ve Diğerleri Hayati Başkomiser) Kimdir? Boyu

Yazar: Emre Hayati ve Diğerleri

Hayati ve Diğerleri’nin Hayati Başkomiser’i, idealist, cesur ve gözü karadır. Ahlaklı ve görevini hakkıyla yapmaya çalışan bir başkomiserdir. En büyük isteği başında bulunduğu Sürgün Karakolu’nu örnek bir karakol haline getirmektir. Gençliğinden beri annesi Şükran’ın gelin bulma çalışmalarına direnen Hayati, karakol ekibine yeni katılan Açelya sayesinde uzun zamandır hissetmediği duyguları yeniden hatırlarken kendini görev ahlakı ve hissettiği duygular arasında kalır. Dizide Hayati Başkomiser‘i canlandıran oyuncu Celil Nalkaçan kimdir? Tanıyalım.

Celil Nalçakan (Hayati ve Diğerleri Hayati Başkomiser)Kimdir?

Celil Nalçakan 1978 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Memur bir ailenin çocuğudur. Ailesi çalışmak zorunda olduğu için Celil’i üst komşuya bırakırmış. Komşusu annesine Sema yenge diye seslenirmiş hep. Bir ara kendiside annesine Sema yenge demeye başlamış. Poyraz Karayel’in Zülfikar karakterini canlandırmıştır. Celil Nalçakan, kitap okumayı seviyor. Özellikle Oğuz Atay’ı okumayı. Yazarına göre kitap ayırmayı sevmiyor. Beşiktaşlı olan oyuncu Beşiktaş’ın bir yaşam felsefesi olduğunu düşünüyor. Çalışan’ın daha az çalışıştıranın da çok kazandığı sistemi değiştirmek istediğini söylüyor.

Celil Nalçakan 180 boyunda 78 kg ağırlığındadır. Kahverengi gözlü, siyah saçlı oyuncu, İkizler burcudur. Eğitimini Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliğinde 7 yıl okuyarak yarıda bırakmıştır. Tiyatro ile ilgilenen oyuncu Sivas Devlet Tiyatrosu’nda çalışmalara başlamış ancak burada da tutunamayıp Balıkesir Turizm ve Otelcilik işletmeciği almıştır. Bu eğitimleri alırken tiyatrodan kopamamış ve Balıkesir’de tiyatroya başlamıştır.

Celil Nalçakan, ilk dizisi Sıla’dır. Sıla dizisinden sonra Kış Masalı, Hanımın Çiftliği, Bitmeyen Şarkı gibi dizilerde rol almıştır. Oyuncu İntikam dizisinde rol aldıktan sonra oyunculuğa bir süre ara vermiştir. Son dönem projelerinde dikkatleri üzerine çeken oyuncu dizi olarak Poyraz Karayel, sinema filmi olarak Çanakkale 1915’de rol almıştır. Hayati ve Diğerleri’nde Hayati Başkomiser ile başrol oynayacaktır. Kendisine yeni projesinde başarılar diliyoruz.

[mavitext]Hayati ve Diğerleri İzlendi mi? Tıklayınız![/mavitext]

Celil Nalçakan Videosu!

Etiketler: hayati ve diğerleri boyu hayati ve diğerleri celil nalçakan hayati ve diğerleri hayati gerçek adı hayati ve diğerleri hayati kimdir hayati ve diğerleri hayati oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL