Çember Şinasi Bülbül Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

Çember Şinasi Bülbül Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yapımcılığını ANS yapımın üstlendiği başrollerini Barış Bağcı, Pelin Akil Alkan, Anıl Altan’nın paylaştığı Star Tv ekranlarında Çarşamba günleri yayınlanan polisiye filmi Çember’e yeni isimler daihil olmaya devam ediyor. Bu isimlerden bir tanesi de filmde Şinasi Bülbül karakteridir. Dizi de Barış Komiserin dönem arkadaşı olan bir kaza sonrası polisliği bırakıp bekçilik yapan “en gerekli yılan” lakaplı karakteri canlandıran Şinasi Bülbül gerçekte kimdir?

Çember Şinasi Bülbül (Sermet Yeşil) Kimdir?

1977 Eskişehir doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Bir çok tiyatroda bulunan oyuncu şuan Eskişehir Şehir tiyatrosunda görevlidir. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde öğretim görevlisi olan oyuncu televizyon, sinema ve dizi çalışmalarına devam etmektedir.

Yeşil, Gişe Memuru, Kosmos, İlkbahar-Sonbahar, Kaç Para Kaç, Hiçbir Yerde gibi gibi sinema filmlerinde rol aldı. Leyla İle Mecnun, Mor Menekşeler, Eski Hikaye, Şubat gibi dizilerde rol almıştır. Ayrıca Karadayı dizisinde Sarı Cemal rolünde oynamıştır.

Sermet Yeşil, 1.84 boyunda 75 kg ağırlığındadır. Göz rengi ela saç rengi siyahtır. Sermet Yeşil oğlak burcudur.

Sermet Yeşil Videosu!

Etiketler: çember en gerekli yılan çember şinasi gerçek adı çember şinasi kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL