Cennetin Gözyaşları 10 Haziran Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Cennetin Gözyaşları 10 Haziran Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Cennetin Gözyaşları 10 haziran var mı yok mu? Cennetin Gözyaşları final için geri sayıma başlarken dizinin en heyecanlı bölümlerinden biri bu hafta ekrana gelmedi. Dizinin takipçileri 10 haziran Cennetin Gözyaşlar neden yok neden yayınlanmıyor, ve var mı yok mu sorularına yanıt aradı.

Cennet’in Gözyaşları 10 haziran pazar akşamı ne yazık ki ekrana gelmeyecek. Dizinin ekrana gelmeme nedeni ise Kadir Gecesi özel programı. Nihat Hatipoğlu ile Kadir Gecesi Özel Programı bu akşam Cennet’in Gözyaşları dizisi yerine ekranlarda olacak. Cennet’in Gözyaşları 36. bölüm 17 haziran pazar akşamı seyircisi için ekranlarda olacak.

Cennet’in Gözyaşları son bölümde neler yaşandığını hatırlayalım;

Melisa bazı gerçekleri bunu geç de olsa fark eder. Mesele annesinin hayatı olduğunda onu kurtarmak için tek güvenebileceği kişi olan Cennet’e gider. Arzu, Cihan’la evlenmekten başka çıkış yolu olmadığına inanır.  Kızları için kendi hayatını feda etmeye hazırdır.  Fakat Cennet ve Melisa buna izin vermek niyetinde değillerdir. Selim’in de yardımıyla nikahı durdurmak için çok tehlikeli bir yola başvururlar.

Kaya da kendi yöntemleriyle Cihan’ı durdurmanın bir yolunu bulmuştur. Turan üzerinden bütün hesapları kapatmaya çalışır fakat işler umduğu gibi gitmez. Kızlar bir yandan annelerini kurtarmak için cabalarken Kaya da Cihan’ı durdurma peşindedir. Arzu her şeyden habersiz Cihan ile nikah masasına oturmuştur. Kızları yetişemezse Arzu kızlar için hayatının en büyük fedakarlığını yapacaktır.

Cennet’in Gözyaşları duygu dolu yeni bölümüyle 17 haziran pazar ekranlarda….

Etiketler: 10 haziran cennetin gözyaşları neden yayınlanmıyor cennetin gözyaşları 10 haziran var mı yok mu cennetin gözyaşları yeni bölüm ne zaman


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL